Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért k*csög vagyok, és...

Most ezért k*csög vagyok, és nem szeretem? Ő érdeke is.

Figyelt kérdés

Páromon van igy is 30kiló felesleg (195centihez 105-110kiló),közöltem,hogy ha 120 felé megy,kereshet mást...(80 kiló volt még pár éve)

erre ő ahelyett,hogy tornázna velem,meg kevésbé hizlaló kajákat enne (ha főzeléket csinálok képes mekibe menni vagy pizzátrendelni),csak duzzog...

Hogy nem lehet megérteni,hogy ha már az nem érdekli,hogy egészségügyi problémái lettek ettől,akkor érdekelje legalább a külseje?

(nem izmos szépfiúra vágyom,csak zavaró,hogy huszonévesen a 3.emeletre gyalog nembir feljönni,igy a 40et se éri meg).

Drasztikus lettem volna ezzel?

imádom,de már nemtudtam jobbat kitalálni...


2010. júl. 1. 07:12
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

ha kinézete változna csak a sulytol,nem érdekelne,az nem baj,attol még ugynaolyan vonzó a mosolya,meg belül nem változik igazán



de az egészsége tropára megy pár éven belül,cukra,vérnyomása most is aggasztó,ezért akarom h fogyjon


beszélgettünk,tegnaptol séta,meg megeszi amit főzök diétáskajákat,kiváncsi vagyok meddig tart ki ez

2010. júl. 4. 12:24
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerülni fog és még élvezni is fogja a sikerét!
2010. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!