Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért k*csög vagyok, és...

Most ezért k*csög vagyok, és nem szeretem? Ő érdeke is.

Figyelt kérdés

Páromon van igy is 30kiló felesleg (195centihez 105-110kiló),közöltem,hogy ha 120 felé megy,kereshet mást...(80 kiló volt még pár éve)

erre ő ahelyett,hogy tornázna velem,meg kevésbé hizlaló kajákat enne (ha főzeléket csinálok képes mekibe menni vagy pizzátrendelni),csak duzzog...

Hogy nem lehet megérteni,hogy ha már az nem érdekli,hogy egészségügyi problémái lettek ettől,akkor érdekelje legalább a külseje?

(nem izmos szépfiúra vágyom,csak zavaró,hogy huszonévesen a 3.emeletre gyalog nembir feljönni,igy a 40et se éri meg).

Drasztikus lettem volna ezzel?

imádom,de már nemtudtam jobbat kitalálni...


2010. júl. 1. 07:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok.

Párom ha stresszel, csak eszik és eszik.

Mikor megismerkedtünk, csak salátát evett, aktívan sportolt. Büszke voltam rá, hogy nem hagyja hogy elhízzon. Aztán valamiért abbahagyta a sportot, és szó szerint zabál. Már az 1. emeletre is lihegve jön fel. :S


Mikor kérem, hogy menjünk pl. moziba, á az sokba kerül. Mondom jó, menjünk sétálni, de ne csak 5 percet, hanem 1-2órát. Nem, ő azt nem bírja, inkább a mozi. (Csak példaként irtam le, milyen..)

2010. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
74%

Világéletemben túlsúlyos voltam, két éve adtam le a 34 kg feleslegemet. És meg kell mondjam, nincs annál irritálóbb, mint mikor egy babkaró, akin életében nem volt fél gramm felesleg sem, ugrabugrál, hogy mit kellene csinálnom.

Tornázzon veled? Annál nincs megalázóbb egy kövér ember számára, mikor együtt kell mozognia valakivel, akinek az nem szenvedés.


Tényleg az egészségére próbálj hatni. Nekem azok tettek be. Spektrumon láttam egy műsort elzsírosodott szervekről, elzáródott erekről, szívrohamról, agyvérzésről... És szerezz be egy szobabiciklit. (Sétálni harminc kg felesleggel? Pakoljatok meg egy táskát 30kg-val, és meglátjuk, mennyire lesz kedvetek sétálgatni.) És van rengeteg álomfinom fehérjepor.

23L

2010. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
63%
Nem voltál drasztikus. Itt nem is a súlyfelesleg a gáz, hanem a lustaság. Ha valaki huszonévesen ilyen tohonya, milyen lesz ötven évesen? Ha akar változtatni, akkor segíts rajta, viszont ha nem, és be se látja a problémát és téged hibáztat, akkor tipli. A tohonya, kövér férfiak nagyon gázak, semmit nem lehet velük csinálni, egy 5 perces menettől csöpög rád az izzadságuk (volt ilyen barátom másfél évig - állandóan konzerv vagdalthúst zabált - szó szerint zabálta, olyan büdös volt a vagdalthústól a lakásban, hogy majdnem elhánytam magam, még most is rosszul vagyok, ha meglátok egy ilyen cuccot a boltban), ráadásul viszonylag fiatalon súlyos beteg lesz, aztán emelgetheted a százhúsz kilót az ötveneddel.
2010. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még, persze más az a helyzet, ha mindent megtesz, mégsem tud lefogyni, pl. hormonproblémás. Őt nem hagynám ott semmiképp emiatt, na de aki nem is próbálkozik...
2010. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

akkor sorban a válaszok:


-cukra már most sincs rendben és az utolsó szivbillentyűje sem,de nem érdekli


-vékony pasik nézegetése...féltékeny lesz és begubózik...


-nagyon ritkán megyünk bárhova is,ő a gép előtt szeret feküdni,nassolni az ágyban film közben...egyedül ha megyek,akkor hisztizik,annyi a jó,hogy munkámból kifolyólag rengeteget mászkálok...enélkül megbolondulnék...


-80 kiló neki a jó,volt kevesebb is,többi is,de a 80-85 ami se nem sovánxy,se nem kövér,de kiegyeznék én a 100al is...


--érzelmi zsarolás lehet rossz,de ha beválik,akkor nem érdekel...és én egészséges kajákat eszek,fehérhús,zöldségek,amikor ilyet csinálok,ő akkor rendel pizzát...


-09:10...igen,a mozi neki is drága,de ha a nagypizza 1800,akkor azért naponta kiadná a pénzt:D


-10:07: ki mondja neki,ha nem a barátnője? a szomszéd dagi nő nem ugrabugrálhat vele...


-nincs hormon/pakzsmirigyproblémája,ezt kivizsgáltattuk egy nagy veszekedés árán,összesen annyi hogy nem mozog,zabál,ezért hizik

2010. júl. 1. 14:35
 26/42 A kérdező kommentje:

10:07-re reagálva még...megalázó egy vékonnyal tornézni? ha leöltözni nem megalázó előttem miközben a pocakjától a kicsinek nem mondható farka alig látszódik,akkor a tornázás se legyen az...

(bár olyan stilussal amivel te irsz,valószinűleg egy normális testalakatu pasi előtt nem vetkőztél le...)

2010. júl. 1. 18:25
 27/42 anonim ***** válasza:
33%
Bocs,de az ember FEL ÖLTÖZIK és LE VETKŐZIK.
2010. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon nehéz téma, de ha igazán szeret, önmagáért és érted elkezd fogyni, másképp étkezni. Közelits hozzá megértéssel, semmiképpen sem agresszióval. Mond meg neki, hogy az ismerőseid téged cikiznek, hogy hogy néz ki a párod, de te még kitartasz, mert fontos neked. Magyarázd el neki hogy ha lefogyna a normális súlyra, kb. 40 százalékkal jobban érezné magát. Minden tekintetben.
2010. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
82%

Na egy kicsit a másik oldal... Először is leszögezem, hogy megértelek teljesen, és látom, hogy jót akarsz a barátodnak, de a módszerekkel én sem értek egyet. Hozzáteszem, rajtam is hasonló módszerekkel segített a barátom régen, testileg hasznomra vált, lelkileg kevésbé. Az történt, hogy rajtam is rengeteg súlyfelesleg volt, úgy 40 kiló, amiből 32-t már leadtam egy év alatt. Amíg együtt voltunk a barátommal, ő is nyaggatott, bevetett hasonlókat, hogy elhagy, foglalkozzak magammal. Én el is jártam sportolni, de a hatás elmaradt, diétázgattam, és szintén semmi. Én is elmentem kivizsgálásra, és találtak is egy petefészek cisztát, ami a hormonháztartásom rendesen felborította, így nem tudott lejjebb csúszni a mérleg nyelve. Rá kis idővel meg is műtöttek, mikor felépültem, folytattam a sportol"gat"ást, nem teljes erőbedobással, és a diétázGATást is, a barátom kedvéért, aki hiába látta min mentem keresztül, a véleménye ugyanaz volt, hogy lusta disznó vagyok, azért vagyok kövér, mondogatott olyanokat is, hogy de megnézne vékonyan, mindegy, a lényeg hogy kaptam rendesen tőle. Ekkor még nem fogytam le. Csak amikor mondta, hogy akkor vége, szia. És komolyan is gondolta, engem meg ez földhöz vágott, depressziós lettem, hogy nem kellek annak a férfinak akit nagyon szerettem, annak ellenére hogy kifejezte, hogy én nem vagyok neki elég jó. Na akkor kezdtem rendesen diétázni és sportolni. Mikor meglátott lefogyva, sokáig nem találkoztunk, rögtön elkezdett megint udvarolni, és tudod mit mondtam neki? Hogy köszi, ez kedves, csak épp ezerszer jobb nélküled.

Ezt most azért írtam le, hogy ha te tényleg meg akarod tartani azt a pasit, akkor jól vigyázz, hogy mit mondasz neki. És mint esetemben is, láthatod, eredményre vezetett végül, csak már nem együtt éljük meg ezt az egészet, minden pozitív oldalával együtt. És már nem is tudom, mit szerettem régen benne, azt pedig főleg nem, hogy miért tűrtem azt, hogy bántott.

Írta a 23 éves lány hozzászóló, hogy nincs megalázóbb egy kövér ember számára, mint olyannal mozogni, akinek játék az egész és nem megterhelő. Teljes mértékben igazat adok neki ebben, Te nem éltél át hasonlót, így nem tudhatod, milyen érzés ez a fajta szégyen. A neki szánt válaszodból az is látszik számomra, hogy elég csípős a nyelved, ezen változtatnod kéne. A barátoddal ha türelmesen beszélsz, nem dobálózol a fenyegetésekkel, nem alázod meg, lehet hogy nem hamar, de eredményt érhetsz el. Ne azt érezze, hogy neked ő így nem jó, hanem azt, hogy így tökéletes, finoman manipulálva vezesd rá olyan programokra, ahol elengedhetetlen hogy mozogjon, mégis élvezi. Különben csak marad a dac, vagy hogy elveszted.

2010. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
77%
Nem zsarolni kéne és nem a bankkártyájához nyúlni. Rá kellene jönni, mit pótol az evéssel, mi az, ami hiányzik az életéből..Az egészsége neki kell,hogy fontos legyen, erre senkit nem lehet ráébreszteni,akkor sem,ha te már majd' belegebedsz.
2010. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!