Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért k*csög vagyok, és...

Most ezért k*csög vagyok, és nem szeretem? Ő érdeke is.

Figyelt kérdés

Páromon van igy is 30kiló felesleg (195centihez 105-110kiló),közöltem,hogy ha 120 felé megy,kereshet mást...(80 kiló volt még pár éve)

erre ő ahelyett,hogy tornázna velem,meg kevésbé hizlaló kajákat enne (ha főzeléket csinálok képes mekibe menni vagy pizzátrendelni),csak duzzog...

Hogy nem lehet megérteni,hogy ha már az nem érdekli,hogy egészségügyi problémái lettek ettől,akkor érdekelje legalább a külseje?

(nem izmos szépfiúra vágyom,csak zavaró,hogy huszonévesen a 3.emeletre gyalog nembir feljönni,igy a 40et se éri meg).

Drasztikus lettem volna ezzel?

imádom,de már nemtudtam jobbat kitalálni...


2010. júl. 1. 07:12
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

10:07-nek:

nincs betegsége,és meg sem probál mozogni/diétázni,a fogyokura szotol is éhes lesz...ha probálná és ugy nem megy,akkor azt mondom oké...ha beteg lenne és azért nem,akkor is azt mondom oké...de se betegség,se probálkozás...egyszerűen imád enni és feküdni,filmezni,aludni,ő egyszerűen lusta (én is ilyen voltam sokáig,csak rajtam nem tapad meg a felesleg)



a "nincs megalázóbb egy kövér ember számára, mint olyannal mozogni, akinek játék az egész és nem megterhelő"-re annyit még,hogy gerincem a mozgást nehezen birja,rögtön fáj,szoval ha másképp is,de megterhelő...és arra senki nem reagált,hogy akkor ki mozogjon vele? egyedül ugysem fog,más meg nincs rajtam kivül....

2010. júl. 3. 11:02
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

Kinek a pap, kinek a papné!

Én, pl imádom a nagydarab pasikat, igaz én sem vagyok kicsike a 178-as magasságommal.

Egy ellenpélda: lánykoromban azért szakítottam 3 év után az akkori pasimmal mert, elkezdett fogyni, fogyókúrázni. Közel 2 méteres nagydarab (kb 110kg) számomra tökéletes pasiból, egyszer csak egy 2 méteres nyámnyila vézna 78kg-os csontkollekció lett. Megundorodtam tőle.

Ő kövérnek érezte magát, azért fogyózott, hiába mondtam, hogy nekem így tetszik, nem fogta fel.

Szerintem neked egyszerűen csak nem eseteid a : "nagydarab pasik", ezért akarod mindenáron lefogyasztani.

Mert undorodsz az új testétől, és ciki a haverok, család előtt, úgy ahogy anno nekem. Csak fordítva

2010. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi most nem olvasom végig, gyermekeim nyagadtnak, csak beleolvastam...

Általában az ilyen drasztikus elhízások hátterében hormonzavar vagy más egészségügyi probléma áll.

De szerintem nem túl vészes a súlly és a magasság egyben, csak Hozzád képest rossz egy picit az arány.

Kitartást kívánok Nektek!!!

2010. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19%

nekem is volt 30 kg súlyfelesleggel bíró barátom. Engem nem zavart a dolog. A helyzet az, hogy a kövér ember nem hülye. Pontosan tudja hogy milyen veszélyekkel jár a túlsúly, és azt is tudja, hogy jó lenne mozogni (egyébként ez a vékonyakra is áll) most ehhez képest valaki vagy úrrá lesz a lustaságán vagy nem. Ha b@szogatják, az nem fogja meghatni. És nem hiszem hogy bárki a kioktatásokat akarja hallgatni


Mindenkinek joga van elszarni az életét. Ha neki ez kényelmes és dacos akkor ilyen és kész. Ezt vagy elfogadod vagy hagyd el. Felesleges a sok szájtépés. Persze, a másik mellett kell állni, és fel kell hívni a figyelmét a dolgokra, de a helyzet az, hogy ezt már ő régen tudja, és attól hogy mondogatod neki, nem fogja jobban tudni. :)


Ez nem köcsögség, mert jószándékból csinálod, de ostobaság, és teljesen szélmalomharc :)

2010. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

11:50!


Meg kell védenem a kérdezőt, mert


1. a barátja egészségéért aggódik és azért akarja hogy lefogyjon, nem pedig azért mert ciki egy 110 kilós férfi


2. teljesen érthető lenne, ha nem tetszene neki így 30 kiló plusszal, hiszen ő a véknyabb, 80 kilós pasiba szeretett bele. Nem ilyen alkattal rendelkezett, mikor megismerkedtek. 40 év együtt élés után megbocsájthatóbb, ha valaki pocakot ereszt, de be kell allanunk ez a rengeteg súly igen rövid idő alatt jött fel rá.



Egyébként a nyaggatás nálam sem válik be. Hagyjanak csak békén és szépen elkezdek magamnak jót tenni, egészségesebben étkezni. Ez lehet nála is megoldás lenne. Hagyd békén mondjuk 1-2 hónapig. Ne is hozd szóba a témát. Akkor hátha erőt venne magán magától is.



Még valami. Gondolom az ágyban se olyan aktív, ami eléggé kellemetlen egy fiatal pár számára.

2010. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 30 kiló nincsen rajta, én vagyok 192 és 94-95kg, de ő ugye 3centivel magasabb is, és nekem ezzel a sújjal csak a hasamon van egy kis felesleg, bár az is csak annyi hogy nem kockás, de kb. egy tizest azért leadhatna, persz feljebb már ne menjen.
2010. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Az hogy van-e rajta plusz csak a kérdező látja, ez nagyon alkatfüggő. Sajnos szerintem ez csak akkor működik ha ő is akarja, másképpen nem. A szakember inkább egy pszihológus kellene, mert ha féltékeny lesz a vékony pasik nézegetésétől lehet tényleg nem becsüli sokra magát.

Az se használt hogy az orvos ilyesztett rá?

Ajánlj fel valamit helyette, biztos neked is van rossz szokásod amit el tudsz hagyni.

Vagy mond meg neki, hogy nem szexelsz vele amíg el nem kezd fogyózni :) hátha akkor elgondolkozik

2010. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Az én barátom is elég nagydarab, 115 kg.. De ő tudja,h le kellene adnia , az egészsége miatt is, De azthiszem,tényleg a legjobb megoldás az lenne ha KOMOLYAN leülnél vele beszélgetni erről.. Én a helyedben Netről leszednék pár iden drasztikus képet,amin annaka következménye van,h mi történt egy nagyon túlsúlyos emberrel 40 éves korár pl... Tudom,h már megpróbáltál vele beszélni,de sztem mostmár nyúlj komolyabb eszközökhöz úgymond, és kicsit talán ha megijeszted,vagy tudatosítod benne,h ennek nagyon csúnya vége lehet,megérti,h Ezt nem sértésből mondod,hanem mert félted,és nem 40 évesen szeretnéd elveszíteni. :)

16/L

2010. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Bocsia helyesírási hibákért,előző vagyok,és Énis meg tudtam értetnia barátommal,h ígyis imádom,és ha rajtam múlna maradhatna ilyen,de sajnos az egészsége miatt fontos lenne,h megtegye ezta nagy lépést...:)
2010. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Parom detto, de nincsenek egeszsegugyi gondjai - meg. Ot se lehet ravenni semmire, de neha magatol elmegy edzeni, futni. Amugy nala alkat kerdese, az egesz csalad ilyen, en 2x annyit eszem, megis 40 kilo korul vagyok. En nagyon szeretem es nem zavar a kulseje, max az egeszsege miatt kene valtoztatni, az se szebb ha egy pasi csont es bor.
2010. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!