Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is lusta vagyok,...

Szerintetek is lusta vagyok, ha napi kilenc ora megfeszitett munka utan nem vasalom ki a parom poloit?

Figyelt kérdés
Kb egy honapja, hogy egyetlen szabadnapom sem volt.Vendeglatasban dolgozom, szoval folyamaton talpalok, mikor este hazaerek, kb annyira van erom, hogy lezuhanyozzak, es beajuljak az agyba.Hetente szoktam nagytakaritast csinalni, viszont kozoltem vele, hogy a ruhait nem fogom kivasalni, csinalja meg o maganak.(Hozzateszem, o ulomunkat vegez a sajat studiojaban, regel 11re megy, azan 12:30-kor haza, 3-kor vissza, es este fel nyolckor vegez.Ja, es hetente ket napot nem dolgozik, akkor a strandon sutteti magat.)Ennek ellenere allandoan piszkal, hogy kupi van a lakasban, stb.Es szerinte mas nok is igy elnek, hogy munka utan otthon dolgoznak.Ez ok, de amit nem ert meg, hogy nekem nincsegy szabadnapom se, es nem is lesz oktoberig!!Szerintetek normalis??
2010. jún. 30. 21:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
na az olyan nőktől,mint itt is néhány...azok,akik azt bizonygatják,hogy úgy a helyes,hogy a nő kinyalja a férje drága popsiját miközben annak ugye semmi kötelessége nincs csak az,hogy semmibe vegye a őt.Az ilyen meg is érdemli,hogy rabszolgaként éljen.
2010. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
En is dolgozom (ugyanannyit, mint a ferjem, csak en korabban megyek, igy elobb erek haza) es eleg megterhelo szellemi munkat, rettento kimerult vagyok a nap vegere megis mosok, fozok, takaritok, mert orulok, hogy ellathatom a ferjem. Amikor meg o er ra jobban akkor o mos, foz, takarit. Nalunk igy mukodik: az csinalja, akinek van ra ideje. Nem felezgetunk meg csak a sajatunkat csinaljuk; ennek egy hazassagban, vagy kapcsolatban ugy altalaban, nincs helye.
2010. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
97%

én egyetem mellett dolgozok napi 10-12 órát vagy 2 éve...fél évembe és rengeteg veszekedésbe telt,mire rávettem,hogy ő is megtud,megkell csinálnia dolgokat,egyedül nem vagyok hajlandó (8órában irodában dolgozik 5 nap)

a "más nők megtudják"-ra én csak annyit reagáltam,hogy akkor menjél más nőkhöz,meg hogy nézd meg a saját anyád (aki egyébként irto jó fej),ő max 3 naponta főz,a férj takarit és az vasal,akié a ruha...mai napig nemtudom honnan vette hogy ez a nő dolga,otthon se ezt látta...most már itthon se:D

2010. júl. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Vasalni én sem vasalok, főzök, mosok, takarítok, de a vasalás kizárt. Utálom. És meg kell értenie, hogy van olyan nap, amikor nincs energiám a háztartásra, mert sokat dolgoztam. Ő is rendet tehet néha nyugodtan, ne hagyd, hogy a házvezetőnőjének nézzen. Én szeretem ha egy nő viseli a női szerepet, de ez nem azt jelenti, hogy a férfinek nem kell besegítenie, főleg ha a nő fáradt, és főleg ne szóljon be. Ha hagyod, később még rosszabb lesz!
2010. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
97%
Kivasalnám a tökét, aztán keresnék egy normális pasast. Ez nem az. Ne legyél egy hímsoviniszta házicselédje, megérdemled, hogy olyan párod legyen aki szeret, odafigyel rád, és akivel meg tudod osztani a házimunkát, ami a férfinak ugyanúgy és ugyanolyan arányban kötelessége, mint a nőnek.
2010. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
98%
Nekem meggyőződésem, hogy az a férfi, aki képes elnézni, hogy a holtfáradt felesége mos-főz-takarít a KÖZÖS háztartásra, míg ő tévét néz vagy újságot olvas, az nem szereti őt egyáltalán. Én képtelen lennék rá.
2010. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is vendéglátásban dolgozom, úgyh ismerős a szitu. Szerintem te nem vagy normális ha egyáltalán foglalkozol vele, h mit mond. Ugyanolyan kezei vannak, mint neked, előbb-utóbb rákényszerül, h megcsinálja.

Ha nem tetszik neki, el lehet menni...

2010. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
24%

Én nem vittem a táblát, mikor a nők az emancipáció miatt tüntettek, de....


Nem kell kinyalni a férj valagát, minden egyes kívánságánál, de hogy a pi.csába tud itt minden nő, ilyen szarságon felháborodni.

Akkor majd lehet rinyálni, ha maga vasal és elmegy benne nőzni.


Bezzeg megy a sírás, hogy elfelejtette a születésnapomat, nem állt elém, mikor egy habzó szájú kutya rohant felém.

Szarok rá, ki vasalja ki a pólót nálunk. Az éppen aki ráér.

Kívánom, legyen ez a legnagyobb gondotok az éltben.

2010. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
hát akkor menjen,ha annyiért megy,mert nem vasalom ki a pólóját...az olyan menjen is a p*csába...annak a válaszolónak volt igaza,hogyha szeretné a feleségét akkor nem tudná elnézné hogy félholtan még az ő nyomorult pólóját vasalja mondjuk este 9kor...
2010. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!