Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is lusta vagyok,...

Szerintetek is lusta vagyok, ha napi kilenc ora megfeszitett munka utan nem vasalom ki a parom poloit?

Figyelt kérdés
Kb egy honapja, hogy egyetlen szabadnapom sem volt.Vendeglatasban dolgozom, szoval folyamaton talpalok, mikor este hazaerek, kb annyira van erom, hogy lezuhanyozzak, es beajuljak az agyba.Hetente szoktam nagytakaritast csinalni, viszont kozoltem vele, hogy a ruhait nem fogom kivasalni, csinalja meg o maganak.(Hozzateszem, o ulomunkat vegez a sajat studiojaban, regel 11re megy, azan 12:30-kor haza, 3-kor vissza, es este fel nyolckor vegez.Ja, es hetente ket napot nem dolgozik, akkor a strandon sutteti magat.)Ennek ellenere allandoan piszkal, hogy kupi van a lakasban, stb.Es szerinte mas nok is igy elnek, hogy munka utan otthon dolgoznak.Ez ok, de amit nem ert meg, hogy nekem nincsegy szabadnapom se, es nem is lesz oktoberig!!Szerintetek normalis??
2010. jún. 30. 21:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
szerintem, mutasd meg neki, hogy működik a vasaló----ha nem tetszik neki, akkor meg az ajtót mutasd neki...felfoghatná, hogy nem házi rabszolga vagy...
2010. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%

Sajna otthonról hoza ezt a dolgot de te légy erős és még most neveled rá a házimunkára úgyanugy mint egy gyereket.

Osszátok el a tennivalókat és ha nem csinál meg valamit te is piszkáld és közöld hogy nem vagy az anya.

2010. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

És még tévét is nézel, mi? Lusta vagy, de olyan lusta, hogy még ilyet nem láttam, pedig éltem együtt vagy 1000 nővel, és házasságban is legalább harminccal.


Viccen kívül: a párod akár meleg kajával is várhatna a héten 2..3 nap, ahelyett, hogy piszkálódik, és követelőzik. És ha stúdióban dolgozik, valószínűleg a mosógépet, meg a vasalót is tudja kezelni... (Nem olyan nehéz vasalni, én nem is adom ki a kezemből ezt a munkát.) (37/F)

2010. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem minden kapcsolatban az a normális, amit mindkét fél el tud fogadni. A jelen esetben muszáj lesz kompromisszumot kötnötök. Én abszolút megértem, hogy nem akarsz munka után még vasalni és azt, hogy fáradt vagy. Mást nagyon nem tudsz csinálni, mint amit eddig is tettél, hogy nem vasalod ki. Ha nem érti meg, hogy fáradt vagy, majd megszokja, hogy nincs kivasalva a ruhája és megcsinálja magának. Állj a sarkadra, ha nem akarsz még rosszabb helyzetbe kerülni. Később még rosszabb lesz ha gyereketek is lesz. Akkor a napi 9 óra talpalás után jön majd a mosás, a főzés, a mosogatás, a takarítás és a vasalás is. Azt nem fogod bírni.
2010. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Hat arra mar megtanitottam, hogy ha eszik, tegye rendbe maga utan a konyhat, de ezt mindig ugy emlegeti, mintha valami hostettet vitt volna veghez.Mosni is megtanult mar nagyjabol, csak mindig elfelejti kiszedni a kimosott ruhat, en szoktam megtalalni bebudosodve a mosogepben par nap utan...:-S De azon vagyok kiakadva a legjobban, mikor mondogatja, hogy "mas nok is igy elnek...."
2010. jún. 30. 21:36
 6/39 A kérdező kommentje:
Ja, valamit elfelejtettem, fozni o szokott, szoval legalabb egy pozitiv dolog van benne:-)
2010. jún. 30. 21:40
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Szia, nekem az elozo parom volt ekkora gyoker, meg az apja is azert utalt, mert nem vasaltam ki az osszes ruhajat egybol minden mosas utan a kisfianak, ahogy azt egy rendes haziasszony teszi. Kokori, soviniszta felfogas, sajos szerintem az ilyen nem valtozik, jobb, ha atgondolod a jovodet vele. Igaza van az elottem szolonak: gondolj bele, ha gyereketek is lenne! Az ilyen faszi nem not akar, hanem haziszolgat. Bocs, hogy ilyen indulatos voltam, de most visszaemlekeztem milyen erzes volt egy ilyen emberrel elni...


Szoval egyaltalan nem vagy lusta, ulj le vele komolyan beszelgetni es ha nem valtozik, akkor fuss olyan messzire, amennyire tudsz!

2010. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
"más nőknek" a férje ugyanannyit dolgozik, mint ők, vagy többet. Amit viszont a párod csinál, az nem vészes. szerintem ez nem férfi-női kérdés, hanem az dolgozzon többet otthon, aki kevesebbet gürizik. Szimpla figyelmesség a másik felé szeretetből.
2010. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Ha mas nok is igy elnek, akkor miert nem keres mas not? Hihetetlen... Ne hasonlitgasson mar teged senkihez!
2010. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

Ha még egyszer azt mondja, hogy más nők is így élnek, említsd meg neki, hogy más nőket meg eltart a férjük, és nem kell még a munkában is gürcölniük.

Szerintem egy párkapcsolat a közös háztartásról (is) szól. Ezt nem a nőnek kell egyedül fenntartania. Nálunk az a helyzet alakult ki, hogy én keresem a pénzt, a feleségemnek nincs munkahelye, hanem vezeti a háztartást, neveli a gyerekeket. Szerencsére az én feleségem nem karrierista, így neki is megfelel így. S én sem panaszkodom. :)

2010. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!