Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl? Ezt már nem...

Hogy éljem túl? Ezt már nem lehet kibírni!

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, van/volt egy 2 hónapos kapcsolatom, nincs egy órája, hogy szakított velem. Én az ország átellenes végében tanulok, kollégiumban lakom, és azért jött le, hogy hazaköltöztessen (elvileg), de most kiderült, hogy csak szakítani jött, mert nem msn-en akarta elmondani (telefonján sosincs pénz). De msn-en még pár napja is biztatott, hogy azt csinálok vele, amit akarok, az ágyakat majd összetoljuk, meg ne félj, kicsim, ez lesz a nyaralásunk (pár napot még itt akartunk tölteni). Tegnap jött, annyi volt csak, hogy aludt 20 órát, gondoltam, milyen fáradt, nem akartam felkelteni, hisz vezetett 6 órát, előtte meg dolgozott, de amikor felkelt, és enni adtam neki, nem kellett neki semmi, és úgy kellett kihúzgálni belőle a szavakat. Ekkor mondta el, kaja közben, hogy nem akar tőlem semmit, legyen vége, majdnem félrenyeltem az idegességtől, mert ennek nem volt előjele. Még kérdeztem is, hogy busszal vagy az én kocsimmal menjünk a városba, de semmire nem válaszolgatott, viszont azelőtt se volt beszédes kedvű. Összevissza írok, olyan ideges vagyok, itt bőgök a cuccom közepén, mert nemhogy nyaralás nincs, meg kapcsolat nincs, hanem most közölte, amikor már itt van és jól megkajált, hogy dobjam össze a holmimat és ő hazamegy vele rövid úton, nekem még lesz egy vizsgám holnap, ha akarom, mondjam le és menjek vele ma, ha meg nem, akkor maradok és hazamegyek a busszal, de ő nem marad itt velem. És az a legrosszabb, hogy ennek nem volt előjele, semmi sem volt, amiből rosszra gondolhattam volna. Azt mondta, hogy szeretett, mielőtt eljöttem volna, de 1 hónappal ezelőtt el kellett jönnöm otthonról, mert vizsgaidőszakom volt, és mialatt nem találkoztunk, ő kiszeretett belőlem, elmúltak az érzések, és boldogabb volt nélkülem, a barátaival, mint velem. Én mondtam neki, hogy tőlem annyit van a barátaival, amennyit akar, sőt én is szeretek jönni-menni, de azt mondta, neki nem kell most nő. Mi egy társkeresőn jöttünk össze, kérdeztem, hogy akkor miért hirdetett? Miért hitegetett? Miért hagyta, hogy belészeressek? Semmire nem válaszolt, csak lement most a kocsijához, ott ül és várja, hogy rendbehozzam magam, már velem egy szobában sem akar lenni.

Mit vétettem én? Még álmomban sem gondoltam volna, hogy így lesz. A távolságra fogja, hogy szétválasztott minket.

Az a legrosszabb, hogy ő fogadott el egyedül a betegségem miatt, mert eddig mindenki szépen lekoptatott, amikor megtudta. A betegségem elég komoly, lehet, hogy nem lehet gyerekem, és ugyebár így családot alapítani necces. Nagyon szeretnék gyereket, de az nagy tortúra lesz, és ezt nem vállalja senki. Most megint hol kezdjem, ki fog elfogadni engem? Már dől a tej belőlem, stressz hatására mindig kijön, nem segít rajta a gyógyszer sem, itt hagyott a szarban, nem tudok családot alapítani, nem tudok szerelmes lenni, nem tudok úgy élni, mint a fiatalok, mert nem ez az első kapcsolatom, ami 1-2 hónap után véget ér, mert rájönnek, hogy mégis inkább a szabadság, a függetlenség kell nekik, és azóta sincs senkijük. De én sem egyből házasodni akartam, ezt meg is mondtam, én is szeretek jönni-menni, beülni valahova, szabadon élni, és mégse kellek.

Mit csináljak, mondjátok meg, itt ülök a kupi közepén, Ő lent várja a csomagjaimat a kocsiban, össze kellene valahogy pakolnom, holnap még vizsgám lenne a levelezőn is (2 helyre járok), és nem vagyok képes elhinni, hogy ez történt, és főleg, hogy MIÉRT??????????????

Ő 26 éves, az előzőek 27-28 évesek voltak.


2010. jún. 30. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnálom hogy ez történt veled!Hidd el jobb most mintha fél év múlva történt volna.Itt a nyár és menj bulizni.Lehet h megtalálod a neked valót.Ez a pasi nem érdemli meg hogy sírj utána.Minden jó lesz fel a fejjel és irány a vizsgák után a buli:)Próbáld meg a vizsgát hátha összejön.Úgyis találsz magadnak 1 olyan pasit aaki megérdemel téged.Sok sikert és kitartást.
2010. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj hazament a sráccal...
2010. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves, biztató szavakat! Nem kamu és nem mentem el vele. Tegnapi napom úgy zajlott, hogy este fél 7-ig megfeszített rohamtempóban raktam össze 1 év holmiját, még a tescoba is ki kellett rohannom bőröndért, mert nem volt elég táskám, addig ő rendületlenül a kocsiban ült. Később lementem és megmondtam neki, hogy próbáljon meg emberi módon elválni, azaz attól még, hogy szakít, megférhet velem egy szobában, mert én estig pakolok, ha már rákényszerített, mert nem így volt betervezve. Feljött, ivott valamit, aztán merőn nézett szótlanul, én meg így pakoltam sietve, nagyon kellemetlen helyzet volt. Aztán egyszer szó nélkül felállt és segített. Gondolom, hogy hamarabb szabadulhasson. Levitte a csomagokat, azt mondta, sajnálja és legyen jó, aztán kikanyarodott és elment. Senkinek nem kívánom azt az érzést. Viharos szél támadt, az ég is elborult, de semmikor máskor, se előtte, se utána, csak amikor tőlem búcsúzott. Amikor elment, kisütött a nap. Ez nagyon érdekes volt. Visszajöttem a szobámba, és álomba bőgtem magam, mert nem voltam már ember, úgy néztem ki, mint egy zombi, szemeim bedagadtak, arcom nyúzott volt, és fejgörcsöm volt.

Ma délben ébredtem, azt se tudtam, hol vagyok. Most próbálok napirendre térni a dolgok felett, de fizikailag sajog a szívem, és elfogytak a könnyeim, pedig lehet, hogy jó lenne még sírni.

Anyu is hívott, hogy beállított hozzá éjszaka a csomagjaimmal, és azóta ő is rosszul van, megszakad a szíve, nagyon szerette ő is. Neki is csak annyit mondott: sajnálom.

2010. júl. 1. 12:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Végy egy mély levegöt és nyugodj meg.

Még friss a dolog ilyenkor nagyon fáj de fiatal vagy itt a nyár menj el bulizni és hamar találsz egy sokkal jobbat.

Örülj neki hogy most tünt el az életedből nem akkor hagy ott mikor már van egy gyereked.

A krapek csak fél az elkötelezetségtől jó hogy megszabadultál tőle.

2010. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az alatt az idô alatt, amíg távol voltatok, szerintem megismerkedett valakivel. Akkor szakítanak szerintem hirtelen. De emiatt ne bánkódj, mindenki megtalálja a párját, csak ki kell várni. Nem ô volt az, úgyhogy várj tovább. Ja és eszedbe ne jusson kibékülni vele, még évek után sem.
2010. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%
Azért ne legyél már ekkora mártír!
2010. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rendes volt a srác, odajött személyesen szakítani egy két hónapos (!!!) kapcsolat után, aztán még a cuccaidat is vitte meg segített pakolni!!!


ez időtartamot nem is igazán lehet kapcsolatnak nevezni még, két hónap az semmi, nem is ismertétek még egymást, egyáltalán. nyilván belelkesedtél, hogykapcsolat, meg minden, de két hónapra nem lehet már esküvőt tervezni.... hagyni kell, hogy a dolgok maguktól alakuljanak, lassan, hogy legyen idő igazán megismerni a másikat. ezt nem lehet sürgetni!!!


nyilvn nagyon rossz, ha beleéli magát az meber valamibe és nem jön össze, én is szomorú lennék, de azért ez nem a világ vége, hogy ne lehessen kibírni!!! nem évek óta szerelmed a srác, hanem 2 hónapja "ismerted"... nincs is ami hiányozzon benne...


más: én azért 1-2 hónap után nem a gyerektémát hoznám elő elsősorban :-(

2010. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!