Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem fogom kibírni,...

Mit tegyek? Nem fogom kibírni, ha mégis minden rosszra fordul.

Figyelt kérdés

22-én megyek MRI vizsgálatra a szívemmel,az erdeményektől előre tartok,mert olyan érzésem van,hogy nem lesznek jók.Bele se merek gondolni,mi lesz,ha mégis műteni kell,5 hetet kórházban voltam a nyáron,és ez már majdnem tönkretett idegileg,ráadásul a családom is gyakran kiborított,egyedül anyával tudtam csak normálisan beszélni.

Ha rosszak lesznek az eredmények,akkor ismét kórház,és így az egyetemet se tudom elkezdeni,most megyek elsőbe.A legjobb barátnőmmel vettünk ki albérletet,és nagyon aggódom,hogy mi lesz,ha mégis kórházba kell mennem,és ő egyedül lesz a lakásban,és a bérleti díjat is neki kell fizetni.


2011. szept. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem sokat tehetsz azon kívül, hogy abbahagyod a felesleges aggódást. Szorongásnak nevezzük azt, amikor attól való félelmünkben, ami még be sem következett, csupán egy lehetséges negatív kimenetele a jövőnek, tönkretesszük a mát, a pillanatot, amiben élünk. Mivel teendő nincs azzal amit leírtál, nem lesz jobb vagy rosszabb, bármit teszel, a legjobb, ha elmész sétálni valahova, lazítasz, élvezed a percet, amiben élsz. Aztán pont úgy lesz, ahogy lesz, és még az is lehet, hogy úgy lesz, ahogy lennie kell.
2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, neked a dolgod a gyógyulás. A többit majd megoldják mások. Az egyetemen halasztani is lehet, és a barátnőd is kereshet addig más lakótársat. Ha idegeskedsz, az nem használ. Fogadd el a sorsod, mindennek megvan az oka.
2011. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden jóra fordul, meggyógyulsz. A suli miatt ne fájjon a fejed, az idö mindent kialakit =)
2011. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!