Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni? Hónapokra...

Hogy lehet kibírni? Hónapokra elmegy és nem tudom jól döntöttünk-e. Félek.

Figyelt kérdés
Párom Angliába megy ki dolgozni. Az egyik ismerősöm 1közösségi oldalra írta ki,hogy lakótársat keres és a munkavállalásban is tud segíteni. Én írtam neki,hogy páromat érdekelné a dolog. Hetek óta keres külföldön állást,de nem akart messzire menni,hogy találkozni tudjunk. Ausztriát szemelte ki,de eddig nem sok sikerrel. Sajnos a nyelveket csak alapon tudja,igy sejtjük,hogy nem lesz egyszerű kijutni. Közben jött ez az angliai esély. Nagyon rendes a srác,mindenben segit,elmondta mit hol tud párom elintézni és mire számitson kint. Ő ott kint napokon belűl elintéz mindent,ígu már csak párom papirjait kell majd itthon megcsináltatni. A lényeg,hogy én beszéltem a sráccal,aztán én voltam aki elintézte,hogy beszéljenek. Tudom,hogy párom nagyon kiakar jutni külföldre,mert jelenleg nagyon kell a pénz és csak azt akarja,hogy jobb életünk legyen. Én megértem,de félek,hogy ritkán látjuk majd egymást és félek,hogy rámegy a kapcsolatunk. Nagyon szeretjük egymást,de hogy lehet ezt majd kibírni? Én levelezőn tanulok,van 1 kutyusunk is,igy az,hogy én kimenjek egyenlőre esélytelen. Ha valaki volt már ilyen helyzetben,szívesen olvasnám a személyes tapasztalatokat is.
2011. okt. 2. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

én Svàjcban lakok a baràtom otthon...hàt nem könnyü :) 2 év még hàtra van és aztàn se lesz biztos semmi....szóval nagyon nehéz..

képzeld el milyen nehéz és fàjdalmas a búcsú és azt szorozd meg 5x..

Ha szerelmes vagy (és ö is) akkor ki lehet bírni, de nem akarok hazudozni. Az a "ki lehet bírni" az az, hogy mi épphogy nem vagyunk roncsok mire megint talàlkozunk, de szerencsére mi minden 1-màsfél hónapban làtjuk egymàst pàr napra

2011. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

De van konkrét munka ahol kezdhet amint kiment?


Mert ha nincs, így én nem bíznék meg egy vadidegenben aki sosem láttam.

Sőt, ha van ígéret is gyanakodnék.

2011. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Általában rámegy a kapcsolat, de nem mind, van kivétel!
2011. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nehéz de ki lehet birni ha nem csak szeretitek de tisztelitek is egymast, nekem a baratom 3 eve kulfoldon dolgozik, eleg ritkan tudunk talalkozni kb egy evbe 3x, en most fejeztem be az egyetemet es most probalkozunk azzal h en is kimenejek, sok kitartast es turelmet ezek a legfontosabbak :)

22 L

2011. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy munka közvetítő által lenne munkája. A srác is így dolgozik ott kint. Én ismerem a srácot.semmi oka nem lenne átverni. Neki is kell a segítség,hogy a lakbér feleződjön.Én is kételkedek kicsit,de akkir ennyi erővel senki sehova,mert semmi nem biztos
2011. okt. 2. 11:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 11:08-as. Irnál nekem privit? Lenne 1-2 kérdésem,talán te tudnál rá válaszolni.
2011. okt. 2. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretitek egymást és megvan a bizalom egymás felé,nem lesz baj.Sőőőőt....a távolság még csak erősiti a kapcsolatotokat.Ismered a mondást:A távolság a kis tüzeket kioltja,a nagyokat lángra lobbantja... ;)Az én párom "csak" Németországban dolgozik,havonta hazajár,de igy is nehéz...Nem kicsit,nagyon!!!Azért nem mindegy milyen időközönként tudtok találkozni,én biztos nem mentem volna bele,hogy 3 havonta járjon haza,főleg miután gyerekünk is van...De biztos te is ki tudsz majd menni látogatóba,a kutyusra is biztos tud valaki vigyázni...
2011. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
A kutya lelki nyugalma nagyon-nagyon fontos! Hogy emiatt nem tudsz kimenni! A kukába azt a büdös kutyát!!!!!
2011. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód,menj majd ki látogatóba :),úgy könnyebb lesz.Nekünk is van kutyus is,én megoldom,hogy vigyázzanak rá és mindenféleképpen meglátogatom kint a párom ;).
2011. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti. Előbb vágnálak téged a kukába,mint őt! Nem a kutya lelki világa a legfontosabb,de nem is utolsó. Igenis rá is kell gondolni. Kedves utolsó válaszadó,valószínűleg én is keresek majd valakit,aki vigyáz a kutyusra,csak ugye a kiutazás sem 2fillér és pont a spórolás miatt megy ki dolgozni.
2011. okt. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!