Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény? Lehet a jövőhét...

Mi a vélemény? Lehet a jövőhét elején derül ki, hogy terhes vagyok-e, és most szóltak, hogy vasárnap mehet a párom külföldre dolgozni hónapokra.

Figyelt kérdés
annyira kétségbe vagyok esve... 3 éve vagyunk együtt, és még 2 napnál tovább nem voltunk külön egymástól. nagyon szeretem és már most a sírógörcs kerülget, ha arra gondolok, hogy itt hagy. a másik oldal, hogy persze jól jönne az a fél misi egy hónapban, de nem tudom mit csináljak. és ha vasárnap elutazik és jövőhéten kiderül, hogy terhes vagyok? áááááááááááááááááááá nagyon rossz, már tök rég óta próbálkozunk a babával is, de a pénz is kell
2009. szept. 24. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

mi is 3 éve vagyunk együtt. Elutazott korábban munka miatt külföldre de nem volt vészes. minden nap beszéltünk, néha elsírtam magam. de láttam webkamon keresztül legalább. kibírtam, és annál jobb volt, mikor hazajött.

24/L

2009. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

és akkor most összedől a világ?

Párod kimegy melózni, összeszed egy csomópénzt, boldog lesz, hogy apa lesz, még jobban fog gyűjtögetni hogy neked és a gyereknek mindene meglegyen, neked meg más dolgod sem lesz, csak várni, hogy fejlődjön a hasadban a baba.

És lehet szülésnél is ott tud majd veled lenni. Ő anyagilag tartja a frontot, te meg anyailag tartsd otthon a frontot. Egy kapcsolat nem mindig kényelmes és kedvező, vannak ilyenek, hogy máshol több a pénz, de kevesebbet látjátok egymást. Naés? legalább lesz pénzetek és nem a semmibe vállaljátok be. örülj neki, hogy ilyen szorgalmas a párod, támogasd őt lelkileg, hogy szereted és megvárod!

De egyenlőre ott tartasz, hogy majd jövőhéten derül ki hogy egyáltalán terhes-e vagy.

2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

jó igazatok van, és nagyon is büszke vagyok rá, mert amikor megismertem, egy tohonya munkaundoros lelkileg elpusztult valaki volt és mellettem "meggyógyult"

csak ezért van az, hogy 3 éve nem voltunk külön egymástól és nem tudom milyen lesz, mert én nagyon lelkis vagyok...

ezért szépen kérlek titeket ne hurrogjatok le!!!:(

2009. szept. 24. 15:49
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
első vagyok. én nem hurrogtalak le. ki fogod bírni, én is nehezen engedtem el, de kibírtam. ha tudjátok oldjátok meg hogy beszélgessetek neten keresztül. járj el a barátaiddal ide-oda, és akkor nem az lesz, hogy szabad perceidben csak a párodra tudsz gondolni.
2009. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

második vagyok, én sem hurroglak le.

Nekem is rossz lenne párom nélkül, megértelek. De a jó cél érdekében teszi, és tényleg büszke lehetsz rá, és magadra is.

Ki fogod bírni :) van telefon a világon meg minden egyéb kommunikációs eszköz, és úgyis hazajön :)

2009. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
erős, önálló, felnőtt nő vagy, viselkedj is úgy! remélem sikerülni fog a babó!:) nem tudom, hogy mennyi idős vagy, és dolgozol-e, de ha lehet, és olyan a munkád, szerintem dolgozz, amíg lehet, mert az is jól eltereli a figyelmedet. Nem mellesleg a párod is érzi, hogy nem csak az ő "nyakába" szakadt a család eltartása. Én is távkapcsolatban élek(egyetem), de muszáj! és annál jobb nincs amikor 1 hét után magamhoz szoríthatom a kedvesemet, és össze-vissza csókolgathatom, vagy amikor esténként skypeon kibeszélhetjük az aznapi történéseket:) mindig egy plüssel alszom, amin az ő illata van:)szóval ne stresszelj, mert ez a leendő babónak se tesz jót!Majd írj, hogy sikerült-e a baba, persze csak ha akarod:)
2009. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

háááát-háááát, dönteni kell, mi a fontosabb: a fél "misi", vagy a kapcsolatotok és az, hogy ne egyedül töltsd a terhességed. ezek a hónapok SOHA nem hozhatók vissza.

már ha tényleg terhes vagy......

2009. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát én megértelek...a férjem már több, mint 1 éve dolgozik külföldön. Nem találkoztunk csak 1-szer ezalatt és közben született meg a babánk. Na itt az élő példa, hogy ki lehet bírni! Csak úgy lehet kibírni, ha erős vagy. Ha feladod, nem fog működni ez a távkapcsolat. Csak kettőtökön múlik, hogy hogy tudjátok működtetni. Közben haza tud járni? Mennyi időre megy?
2009. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
81%
Ha télleg terhes vagy akkor most a gyerek lesz az első amit azt jelenti hogy neki muszáj megteremteni a lehető legjobb anyagi hátteret is. Szóval sztem engedd el! Webcam segít majd enyhíteni a hiányát és te is ki utazhatsz ha télleg annyira sok időre megy el! Ha ezt kibírjátok akkor később bármit ki fogtok!!! Jobb előbb megtudni az ilyesmit!!! Kitartás!
2009. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Az a véleményem hogy még jót is tesz egy kapcsolatnak ha nem töltötök minden napot együtt, tovább tart az olyan kapcsolat mint amikor mindig egymással vagytok. Nem írod mennyi időnként tud majd hazajönni a párod, ha hetente akkor semmi gond nem lesz, mondom ezt az alapján hogy anyukám évekig külföldön dolgozott, hetente jött haza és apukámmal olyankor nagyon örültek egymásnak. :) Meg az alapján hogy én egy évig éltem albérletben egyedül mielőtt a párom hozzám tudott költözni mert addig még vidéken volt a munkahelye, és mi is csak hetente találkoztunk, de minden szuper volt. Ha ennél ritkábban jön haza a párod, az tényleg nehéz lehet - főleg ha terhes vagy! - viszont azt írod hónapokról van szó, nem évekről tehát szerintem akkor is ki lehet majd bírni. Minden jót nektek!
2009. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!