Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény? Lehet a jövőhét...

Mi a vélemény? Lehet a jövőhét elején derül ki, hogy terhes vagyok-e, és most szóltak, hogy vasárnap mehet a párom külföldre dolgozni hónapokra.

Figyelt kérdés
annyira kétségbe vagyok esve... 3 éve vagyunk együtt, és még 2 napnál tovább nem voltunk külön egymástól. nagyon szeretem és már most a sírógörcs kerülget, ha arra gondolok, hogy itt hagy. a másik oldal, hogy persze jól jönne az a fél misi egy hónapban, de nem tudom mit csináljak. és ha vasárnap elutazik és jövőhéten kiderül, hogy terhes vagyok? áááááááááááááááááááá nagyon rossz, már tök rég óta próbálkozunk a babával is, de a pénz is kell
2009. szept. 24. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudtuk magatokról képet küldeni?
2009. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát én 3 évig éltem úgy a pasimmal,hogy angliában volt és két havonta találkoztunk....Ja az elejétől fogva így volt.MAjd meghaltam de amikor azzal hívott fel hogy végleg hazajön....isteni pillanat volt:DNA és persze gondolj arra,hogy itthon ki keres havi fél millát.NEkünk is azért van házunk hitel nélkül meg két kocsink mert kibírtuk.
2009. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,h menj ki vele te is..persze ha van rá lehetőség..már sok meló van külföldön is...lehet én vagyok túl szabad szellemű..DE..most mi is hasonló cipőben járunk és én költözök a párommal Skóciába:)Lesz ami lesz aapon..ha nem jó én még mindig haza tudok jönni,,,
2009. szept. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenki hozzászólását. igazatok van, persze, hogy ki lehet bírni, csak biztos nehéz lesz úgy, hogy 3 éve sülve főve együtt vagyunk.

igen egyenlőre hónapokról van szó és első hónapban biztos nem tud hazajönni, utána talán két hetente vagy havonta (ha marad hosszútávú a munka)

hát az az igazság, hogy nekem is az volt az első kérdésem hogy nincs-e nekem is munka, mert ha biztos lenne már én is csomagolnék, csak az a baj, hogy a bizonytalanra nem mehetek ki, mert

1 nincs felesleges lóvénk,hogy kimegyek aztán lesz, ami lesz

2 nekem itt az öcsém, akit én nevelek


ha biztos lenne nekem is munka, akkor mennék, mert itt tudnám hagyni anyósnál (17 lesz az öcsém) és akkor küldenénk haza pénzt anyósnak


sajnos nagyon szemét főnököm van/volt most voltam beteg és amíg betegállományban voltam felvett valakit a helyemre és hétfőtől meló nélkül leszek...


szóval minden olyan összefutott most és nem is akarok idegeskedni, bár még mindig nem tudom mi a helyzet, nem mertem ma tesztet csinálni. majd esetleg holnap megcsinálom reggel és írom, mi lett az eredmény, ha érdekel Titeket...

2009. szept. 25. 13:23
 15/15 anonim ***** válasza:
ha nincs munkád akkor keress és menj vele!!!
2009. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!