Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőmet az anyja kiakarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmet az anyja kiakarja küldeni külföldre tanulni. Nekem ez nem tetszik! Vélemény? 22F

Figyelt kérdés

Az anyukája nagyon jófejnek tűnt eddig, nagyon bírom meg minden, tényleg, de ez a húzása most kicsit ellenszenvessé tette nekem.

Megértem, hogy ő a lánya érdekeit nézi.


Én viszont a kapcsolatunk érdekeit. Szóval hiába bírom az anyukáját, mivel itt érdekellentét van ezért most kicsit zabos lettem rá.


2 hétről lenne szó, Párizsban. Van akinek ez az idő kevés, nekem sok. Egyáltalán mi értelme 2 hétre kimenni Párizsba azért, hogy letudjon nyelvvizsgázni? Bőszen ha itthon nekiáll tanulni 1000el akkor is megtudja csinálni. Én se vittem túlzásba anno, mégis megvan afelsőfokum németből....és mégcsak külföldön sem voltam soha....


Mit gondoltok?


2011. márc. 1. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont azt mondom, hogy igaza van. Sőt, mitöbb, még a kapcsolatotok érdekeit is szolgálja ez az út. Amelyik kapcsolat nem bír ki 2 hetet, az az én szememben nem kapcsolat.
2011. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondoom, hogy te egy onzo segg vagy, es tultekinthetnel a kicsinyes egoizmusodon!

KET HET! Tudod te masok mennyi idot kenytelenek kulontolteni, hogy a megelhetesuk biztositva legyen?!

A szerelmed jovojerol van szo, bar kerdes, hogy tenyleg szereted-e, ha ez a kerdes, amit leirtal komolyan felvetodott benned! Ilyen onteltseget, felhaborito! Remelem, kimegy, megszereti es vissza se jon.

2011. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%

Itthon nem fog tanulni 1000el, mert ott vagy neki Te..:D

Ha esetleg mégis azt tenné amit mondasz, hogy tanul 1000el akkor ígyse úgyse tudtok találkozni..

Ez az egyik része

A másik fele a dolognak, hogy azért ha kibírja ezt a 2hetet a kapcsolatotok, akkor a szülei is kezdik úgy kezelni ezt mint egy komoly kapcsolatot. És titeket is közelebb visz egymáshoz ez az egész.

2011. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
2 hétről van szó, nem hónapokról meg évekről... önző vagy nem is kicsit, ha ezt te ennyire ellenzed
2011. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Vajon mindannyiótok olyan pozitívan állna a dologhoz ahogy állítjátok, vagy csak irogattok a nagyvilágba, aztán ilyenben még részetek sem volt?
2011. márc. 1. 23:09
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

23:03 szívemből szóltál!

Innen látszik, kedves kérdező, hogy hiába van felsőfokúd németből, sokkal butább vagy, mint a barátnőd anyukája. Te egyedül a saját érdekeidet tartod szem előtt, és ezt önzőségnek hívják. Hiába, meg lehet tanulni könyvből is egy nyelvet, de sokkal jobb, gyorsabb és praktikusabb módja, ha anyanyelvi környezetbe kerül pár hétre. Nem részletezném, hogy miért, de így van. Arról nem is beszélve, hogy egy külföldi élménnyel gazdagabb lesz.

Én inkább a csaj miatt aggódom: milyen sz*r jövője lesz, ha te még 2 hetet sem adsz neki? Mi lesz veletek, ha netán egyetemre megy? Vagy majd megtiltod neki a nagy eszeddel? Vagy utánamész, és állandóan a s*ggében fogsz lihegni?

Szegény csaj...

2011. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
marhára nem bánnám, ha a párom elutazna külföldre 2 hétre! még akkor se bánnám, ha nyaralni menne, ha meg tanulni, kifejezetten örülnék, hogy egyáltalán megadatik neki egy ilyen lehetőség!
2011. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a csajt, hogy ilyen önző barátja van.
2011. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Olyan vagy mint egy kis hülye p1csa,sőt még a nők se viselkednek így.Egy csomóan külföldre járnak dolgozni,hogy a társuknak és a családnak itthon minden meglegyen,havonta egyszer járnak haza mégse rinyáznak.Remélem a lány kinn belefut valami normális pasiba.
2011. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
En mar irtam, csak hova tartas vegett szerintem vagy egy onzo segg, koztunk 1800 km volt igaz csak egy honapig, meg a baratnom es a baratja kozt egy evig. Arrol nem is szolva, hany vendegmunkas kenytelen otthonhagyni az asszonyt meg a pici gyereket. Te meg itt nyavogsz ket hetert, mint valami rib@nc! Tenyleg szivbol remelem, szegeny lany keres valakit, aki ra is gondol, nem csak magara. Vagy, hogy az anyja eltiltja toled!
2011. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!