Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőmet az anyja kiakarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmet az anyja kiakarja küldeni külföldre tanulni. Nekem ez nem tetszik! Vélemény? 22F

Figyelt kérdés

Az anyukája nagyon jófejnek tűnt eddig, nagyon bírom meg minden, tényleg, de ez a húzása most kicsit ellenszenvessé tette nekem.

Megértem, hogy ő a lánya érdekeit nézi.


Én viszont a kapcsolatunk érdekeit. Szóval hiába bírom az anyukáját, mivel itt érdekellentét van ezért most kicsit zabos lettem rá.


2 hétről lenne szó, Párizsban. Van akinek ez az idő kevés, nekem sok. Egyáltalán mi értelme 2 hétre kimenni Párizsba azért, hogy letudjon nyelvvizsgázni? Bőszen ha itthon nekiáll tanulni 1000el akkor is megtudja csinálni. Én se vittem túlzásba anno, mégis megvan afelsőfokum németből....és mégcsak külföldön sem voltam soha....


Mit gondoltok?


2011. márc. 1. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Önző f@szfej vagy. Mi a g*cimnek ártod bele magad a családi életükbe?
2011. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ywerd ***** válasza:

Szerintem a srác már azt is megbánta hogy kérdezett.Kedves kérdésfeltevő itt vagy még?

Na reagálj már valamit,légyszives.Egyébként egyetértek az előttem szólókkal. 30F

2011. márc. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 asdface ***** válasza:
nem sggfej csak szerelmes de én akkor is elengedném arra a 2hétre kérdezd meg a bnőd ő mit szeretne ne te dönts helyette attól még hogy Párizst választja nem azt jelenti hogy ő nem szeret téged
2011. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%
2 hét?! Ha ezen hisztiznél velem, akkor azonnal elhajtanálak. Már most bele akarsz szólni a magánügyeibe? Akkor mi lesz később? Fogd vissza magad és ne legyél egoista.
2011. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

2hét valóban nem sok, viszont mi még nem vagyunk együtt annyi ideje hogy 2 hét alatt ne történhetne bármi....


akár egy baleset vagy bármi érheti kinn, nem azért nem tetszik a dolog, mert csak velem lehet és kész, csupán féltem...

2011. márc. 2. 21:12
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerinted én mennyire féltem a páromat amikor kimegy afgánba, ahol hullanak a katonák mint a legyek?

Egyébként amikor először kiment fél évre koszovóba, 2 (KETTŐ) hónapja voltunk együtt...

2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miért, itthon nem érheti baleset? Ezek annyira átlátszó indokok. Meg aztán mióta vagytok együtt? Mert én aki iránt valami kicsi vonzalmat is érzek, pláne hogy járok vele, 2 hét alatt nem fogom elfelejteni, pláne nem egy vadidegen országban tök ismeretlenek miatt.
2011. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!