Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? El utazom január...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? El utazom január elején fél évre külföldre tanulni, és a barátom itthon marad. Még nem tudjuk, hogyan tudunk találkozni, hogy tud jönni meglátogatni, de .

Figyelt kérdés
szeretne. Karácsony után eljön hozzánk haza, és kértem legyünk együtt az utolsó héten mielőtt elmegyekAzt mondta, hogy ok, de lehet szilveszter előtt haza kell mennie, mert hugának szülinapja van.És utána szilveszter együtt, és még jönne hozzánk. Az lenne a kérdés, hogy mit jelenthet ez, hogy hazamegy egy szülinap miatt, nem kerek évforduló,vagy 250 km-re lakunk egymástól. Fél évre elmegyek, egy szülinap ilyen fontos, hogy a napján legyen tartva, és megköszöntve az ünnepelt?
2009. dec. 24. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát a húga szülinapja elég fontos sztem..de te is, merthogy elutazol fél évre..nemtom..mióta vagytok együtt?
2009. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen vagytok, mióta vagytok együtt? Ha fontos neki a huga, akkor én nem problémáznék azon h ott akar lenni a szülinapján. Esetleg vesd fel neki h vele mennél te is.
2009. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ez lehet a szülei befolyása is. nehogy azt hidd h egy kapcsolatban csak te és ő léteztek. ugyanúgy léteznek szülők, testvérek, akik ugyanúgy lehetnek fontosak. sőt.

egy kapcsolat nem arról szól h minden mást elfelejtetek és csak egymásnak léteztek.

megígérte h eljön hozzád, most mi a baj azzal h hazamegy 1-2 napra a huga szülinapjára? ráadásul még vissza is jön hozzád...

2009. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen CicaNyuszi, fontos a húga szülinapja, főleg ha jó a kapcsolatuk! Ott marad vele egy pár órát és utána megy is vissza hozzád, nem?

Ezen megsértődni...


Különben meg hülye vagy, mert felvethetted volna neki, hogy te is mész vele! Akkor ha nem akarta volna, igazán megérthetnéd!

2009. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a kerek évfordulókon szoktad felköszönteni személyesen mondjuk a családtagjaidat, vagy a barátaidat? Ne akadj fenn az ilyeneken, mert az téged minősít. Igenis normális, hogy a húga fontos neki. És ki fogsz bírni nélküle 2-3 napot, hidd el!
2009. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én csak azért akadtak ki rajta, mert tavaly maga a huga nem volt otthon a saját szülinapján. És igen elmegyek fél évre, és márciusig valószínűleg nem tud majd meglátogatni. Én biztos felvetném otthon, ha a bátyámról lenne szó, hogy nem tarthatnánk meg még amikor otthon vagyok. 2 éve vagyunk együtt. De ha tényleg én vagyok a szűklátókörű... Nem az a baj,hogy a huga fontos neki, hanem az, hogy elmegyek, és nekem fontos ez az egy hét. Bár tényleg mehetnék vele.:)
2009. dec. 25. 08:06
 7/15 A kérdező kommentje:
de hétfőn jön hozzánk, szerda este menne haza, és csüt vissza. A ti hugotok megsértődne,ha megkérnétek, mert a szerelmetek elmegy és szeretnétek inkább vele lenni. Ha nem utaznék el, egyáltalán nem zavarna mert kedvelem a hugát. De én ezt csak ilyen formaságnak érzem, hogy a szülők nehogy rosszat mondjanak.
2009. dec. 25. 08:12
 8/15 A kérdező kommentje:
És igenis nem mindig szoktam a bátyámat a napján felköszönteni személyesen. Telefon, és amikor tudok hazamenni, mert másik városban tanulok, akkor felköszöntöm.
2009. dec. 25. 08:14
 9/15 A kérdező kommentje:
Neki pedig nem mondtam semmit, mert azt akartam, hogy ő döntse el. Bár én sajnos nem értettem meg őt. Ezért van ez a kérdés.
2009. dec. 25. 08:14
 10/15 A kérdező kommentje:
január eleje, január 3.-a
2009. dec. 25. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!