Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? El utazom január...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? El utazom január elején fél évre külföldre tanulni, és a barátom itthon marad. Még nem tudjuk, hogyan tudunk találkozni, hogy tud jönni meglátogatni, de .

Figyelt kérdés
szeretne. Karácsony után eljön hozzánk haza, és kértem legyünk együtt az utolsó héten mielőtt elmegyekAzt mondta, hogy ok, de lehet szilveszter előtt haza kell mennie, mert hugának szülinapja van.És utána szilveszter együtt, és még jönne hozzánk. Az lenne a kérdés, hogy mit jelenthet ez, hogy hazamegy egy szülinap miatt, nem kerek évforduló,vagy 250 km-re lakunk egymástól. Fél évre elmegyek, egy szülinap ilyen fontos, hogy a napján legyen tartva, és megköszöntve az ünnepelt?
2009. dec. 24. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
nem fogjátok kibirni ezt a félévet külön!Ha ezen igy kiakadsz,akkor mi lesz ha a srác bulizni megy vagy épp nem fog annyit msn-en vagy telón lógni, amennyit te akarod?!
2009. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

te súlyosan iq-light vagy édesem, persze hogy fontos a huga szülinapja...

amúgy meg eltöltötök még vagy 10 órát külön, ezzel amúgy valszeg vége is a kapcsolatotoknak, de erőt és szerencsét kívánok!

2009. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

én el sem engedném a hugához:P

mennék vele az a minimum:D

2009. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ott a pont az egyik válaszolónál...

Tuti, hogy nem fogjátok kibírni ezt az időszakot!!! Ez 100% és aztán sírva jössz majd haza és írod ide a "jobbnál-jobb" kérdéseidet... :|

2009. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen a válaszokat. Elgondolkodom rajta. De ennyi alapján ilyet írni,hogy tuti nem bírjuk ki majd, ez elég rosszul esett. És mi van ha nem bírjuk ki? Ha szeret kibírjuk, ha nem nem.

A saját akaratomból megyek el félévre és már nagyon várom. Képzeljétek én is fogok bulizni és szórakozni,eddig is voltam a pasim nélkül.

Szerettem volna vele lenni egy hetet, mert évközben csak tanultunk csak tanultunk. Alig volt szabad közös időnk. Ezt szerelmes emberek igazán megérthetnék. De hát ha ettől önző és IQlightos vagyok, legyen, én elfogadom, hogy mások így gondolják. Sőt elgondolkozom rajta. De kikérem magamnak, hogy sértegessenek. Én nem sértegettem senkit!

2009. dec. 27. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!