Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3kiskorú gyeremekem van. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3kiskorú gyeremekem van. A férjemmel válofélben vagyunk már teljes az elhidegülés köztünk. Közösen döntöttünk igy de mégis nehéz ezt a 20 évet ugymond lerázni magamrol szépen éltünk de kb 5 éve csak gyötrödünk. Ti hogy léptetek tovább?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Öt év gyötrődés éppen elég ahhoz, hogy az ember eldöntse: nincs tovább. Elvégre ennek a gyerekek is láthatták a kárát. Hidd el, van élet három gyerekkel is, csak el kell határoznod, hogy felkelsz. Mást nem is tehetsz. Nyugodtabb körülmények között leszel a gyerekekkel és idővel talán találsz magadnak egy párt is. Le kell zárni a multat és előre nézni. Raktározd el a szép éveket, a többit felejtsd el.
2009. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Lehet tudni a gyötrődés okát?

Mindig rögtön a válást javasolja mindenki ilyen esetben, de ti szépen éltetek évekig! Én egy házasságterápiát javasolnék a Keresztyén Házassággondozó Szolgálatnál. Megérhet még egy esélyt.

2009. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is egyet értek a 2. válaszolóval. A család védelmet ad, és a gyerekeknek szörnyű lehet apa nélkül felnőni. Teljesen természetes az elhidegülés 20 év után, de ne hidd, hogy mással bírnád égető szerelemben 50 évig is.
2009. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben, szinte holtbiztosra vettem, hogy vége a házasságunknak, aztán egy átlagos napon elővettem az első szerelmes leveleket, majd napokig nézegettem fiatalkori közös képeket, és megnéztem az esküvői videót és rájöttem: összetartozunk. Jóban rosszban, örökké. Már szégyellem, hogy egyáltalán voltak válós gondolataim. Vannak mélypontok, de hanyatlás után mindig felemelkedés jön.
2009. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi próbáljátok megmenteni a házasságotokat bármi áron, hisz ott a 3 gyerek.Se te se a férjed nem fog találni senkit aki sajátjaként fogadná el a 3 gyereket.Hidd el van rá a környezetemben elég példa 2-2- gyerekkel.És a saját vér az saját vér.Ha valóban szépen éltetek 15 évig mentsétek a menthetőt.Minden házasságban vannak hullámvölgyek, remélem ti is most egy ilyen hullámvölgy alján vagytok.Keressétek a felfelé vezető utat.Sok-sok beszélgetéssel, közös akár gyertyafényes vacsikkal, lessétek egymás kívánságát-ezzel szerezve apró örömöket egymásnak.És főleg elevenítsétek fel a szép emlékeiteket.Sok házaspár sosem beszél igazán egymásnak a másik iránt érzett érzéseiről.Érzik és kész.Fontos, hogy ezeket az érzéseket néha szavakba öntsék-baromira tud doppingolni egy kapcsolatot.Én is pár éve 2 gyerekkel ott tartottam, ahol most ti.Nálunk egy 3. kavart be, nem csalt meg a férjem vele, de szerelemre lobbant iránta.Észrevettem, rákérdeztem, kiderült. Én válni akartam, összeroppantam, a férjem pedig megijedt, hogy elveszít engem.Nálunk is már több volt a rossz, mint a jó, folyton csak azt néztük, hogy én mit kapok, és nem azt, hogy én mit adok.Éjszakákat beszélgettünk át, akkorákat szeretkeztünk , mint még soha, és ápolgattuk egymás lelkét.Nem azt mondom, hogy 100%-ig tökély minden, de azóta született mégegy gyerekünk,és kölcsönös toleranciával elfpgadjuk egymás dilijeit.Szeretjük egymást, hisz tudjuk, hogy egy nagy szerelem idővel átalakul, így hiába keresel új párt, előbb-utóbb vele is ide jutsz.A gyerekek pedig nagyon megsínylik.Próbáljátok meg.Drukkolok nektek.Hátha...
2009. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Vigyázz!!! Elvált embertől ne fogadj el tanácsot, azért biztat táged a válásra, mert a saját döntését akarja igazolni!
2009. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
OFF Én elvált ember vagyok, de az együtt maradásra bíztatok mindenkit, ha van rá mód. Most akkor hogy is van ez? Rohadt előítéletek! :oD ON
2009. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:17! Te egy becsületes ember vagy! Ritkaság manapság...
2009. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de 6 éve megcsalt én megprobáltam mindent tényleg de nem tudok megbocsájtani még a gyerekekért sem.ez tudom önzö dolog de már beszélgetni sem tudunk egyébként ö akar válni talán megint van vki nem tudom ezt még biztosan nem tudom
2009. júl. 29. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!