Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem ezt túl? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem ezt túl? Ti mit tennétek a helyemben? így a karácsonyt közel sem fogom kibírni…

Figyelt kérdés

adott a csaj, akit imádtam, mindent megtettem érte, megőrültem érte, néha a takonyban csúszkáltam előtte, még akkor is, amikor megalázott, amikor csak bántott, amikor mindenbe belekötött, és hazudozott rólam, észveszejtő dolgokat.

én hülye meg kiálltam mellette, és szerettem, elhalmoztam kedvességgel, ajándékokkal, jó dolgokkal, megvédtem mások előtt, ő pedig folyamatosan áskálódott mögöttem, és végül odáig fajult minden, hogy feljelentettek, több ügyben, aminek a közepén ő állt. most itt vagyok, roncsként, még mindig szeretem őt (magam sem értem, miért), feljelentve, futkározva zsarukhoz, bíróságra, ügyészségre, ügyvédhez, és a szeretet ünnepén, valószínűleg könnyek közt, egyedül fogok ülni a szobámban, mert az a lány, akit szerettem, akiért életem kb. minden órájából áldoztam nem keveset, tönkretett. ő valószínűleg valami más bikával k*ratja magát, boldogan, már lehet el is felejtett, én pedig itt rohadok, a dühtől, a hátbaszúrástól, az árulástól, és attól, hogy meg nem értem, hogy tehet valaki ilyet az emberrel, főleg, ha az szereti, és tényleg, annyi mindent lenyel és feláldoz miatta. őszinte leszek: meghalnék legszívesebben. tudom, önsajnáltató a hangnem, meg gyengének tűnök, de ki látott már olyat, hogy szeretsz valakit, úgy őszintén, az meg egyszerűen élvezkedik azon, hogy tönkretesz, megaláz, és már-már megbomlik az elméd az árulástól, ő pedig csak nevet, tapsikol, meg "hihetetlenül győztesnek" érzi magát miatta, mintha valami ellensége lettem volna, egy legyőzendő, elpusztítandó célpont.

nincs lelkiismeretfurdalás, nincs bűnbánat, csak győzelmi mámor. én nem értem, hogy lehetnek valakik ilyen lelketlenek, hogy nem érezhetnek bűnbánatot, és hogy, és miként csaphatják be magukat, hogy azt az embert tönkreteszik, akik imádták őket... fel nem foghatom, meg nem érthetem, hogy lehet ennyi gonoszság egy emberben, és ő (azaz a lány) ezek után egy kedves, aranyos, érzékeny, jólelkű lánynak titulálja magát, aki sosem tudna ártani másoknak. egyszerűen elrontotta az életem - ő sosem lett volna képes rá, de a zsarukkal, és a verőembereivel, totálisan szétzúzta az önbecsülésem, önbizalmam, bátorságom, áldozatkészségem, az emberekbe, és a szeretetbe vetett hitem... hogy bírjam így ki a karácsonyt?


2010. dec. 20. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne tudni, hogy a zsaruk pontosan hogyan kerülnek képbe.


Egyébként nem tudsz tenni semmit, ez az érzés egy darabig megmarad. Viszont az vígasztaljon, hogy az írásod alapján nagyságrendekkel jobb embernek tűnsz mint a volt barátnőd.


Ilyenkor inkább legyél a haverokkal, igyatok valamit, vagy nemtom... ez valóban szar helyzet.

2010. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát, semmiképp se itt panaszkodj, amiért hagytad, hogy így bánjanak Veled. Viselkedj férfiként, élvezd a családod társaságát karácsonykor, és legközelebb ne hagyd, hogy bárki is megalázzon.

22/L

2010. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem csak te vagy ezzel igy,ugyanigy jártam én is. Szörnyű dolgok manapság én sem értem h miért van ez igy... Ami a lányt illeti nem becsült meg téged,inkább lenézett. Szemétség volt tőle,baromi fájdalmat okozott neked. Nemtom h ezt hogy lehet túlélni de sztem meg kell próbálni elfelejteni,tudom h szereted,de ő eldobott,fájdalmat okozott :( Szóval nem ajánlanám h vele foglalkozz,próbáld meg túltenni magad rajta,tudom h nem könnyű de meg kell próbálni.

2010. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csak olyat tehetnek meg veled amit te hagysz. Rossz lányba lettél szerelmes, és nem vetted észre a jeleket, vagy nem akartad észrevenni h neki nem kellesz komolyan. El kell őt felejtened és tovább kell lépned. És sztem akkor is szar lenne ha nem lenne karácsony éppen. Ne gondolj rá és kezdj egy új életet, olyat amiben ő nem szerepel.
2010. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Helló. Hulyén fogom kezdeni...16 éves vagyok. És majdhogynem dettó ez volt velem is. Azért a rendoroket kivéve. De megesett, hogy egy két ember az utcán este nekem esett, mert az egyik csaj osztálytársamtól jottem haza, mikor már beesteledett. Heh. De ittvagyok, élek. Szerintem (megint hulyén fogom kezdeni) a karácsony az karácsony. Legyél a családoddal. Anyu, Apu, Mama, Papa, aki ilyenkor kell. Ha nincsenek véletlenul (sajnálom) akkor barátok, NORMÁLISAK, ÉRTELMESEK, és semmi csaj. Kanbulibasosejohetliba. Alkohol, cigi,zene ( na persze karácsonyhoz méltóan, nem házibulit akarok tanácsba adni neked ) kaja, meg minden ami szem-szájnak ingere. Hidd el, be fog jonni. És ha bejon, akkor megcsinálhatjátok minden hétvégén, vagy minden nap, ki nem szarja le. Lehetoleg lányok nélkul ELOSZOR. Tényleg..jobb otlet. Utána a barátaid, na meg persze te s hulyére fogjátok unni magatokat a házubulikban, csajok nélkul, simán kimozdultok 1-1 bulizóhelyre, mire észbekapsz házasodsz.. De persze olyanokkal szervezz ilyeneket akik BARÁTOK ismétlem, LESZARJÁK ha 1x-2x veled is tudnak jót bulizni a riba@ncok nélkul. Utána meg johet minden. Hétfo-Péntek meló/tennivalók/rendorség a nyomorult miatt, ( akinek mellesleg hidd el, nem olyan jó az élete ha ilyeneket csinál, az ilyen ember MINDIG MINDENT visszakap az élettol, ez tényleg nem csak egy mondás, lehet, hogy te se veszed észre, lehet, hogy o se, de 1-2 év múlva a saját szarjában fog megrohadni belove, szétkúrv@...elnézést. ) Szombat-Vasárnap buli, ahogy mondottam, teke, sport ésatobbi ésatobbi...valamit válaszolj pls, hogy mit szólsz az égészhez, írj privátba, vagy akármi. ;)


1Rokonlélek...

2010. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem edd meg, amit főztél magadnak. Jó étvágyat!
2010. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miert jelentett fel?
2010. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

együttérzek veled...imádtam a volt barátomat, volt 4 tökéletesen boldog hónap az életemben..aztán 1ik nap váratlanul írta msn-en, h 1 szerethetetlen ember vagyok, és dob. 2 nap múlva már más barátnője volt, de közben szándékosan tartotta velem a kapcsolatot, merth havernak azért jó vok.

Igen, volt, akinek mesélhetett az új nőjéről, akivel csalhatta...merth szerelmes voltam, és 1 buta, naiv liba, aki azt hitte, ha majd lefekszik vele újra, akk elhagyja azt a csajt, és majd újra összejövünk. hát nem.

mindez arra volt jó, h a szemembe mondogassa, mennyivel jobb az a másik, szebb a melle, lába s*gge, jobb a szexben, aranyosabb stb. és aztán hallottam is vissza, mekkora ingyenqva vagyok...részben MINDENKI MAGÁNAK köszönheti azt, ha kicseszenek vele, mert TÚL JÓHISZEMŰ, és naiv. Nem szabad ilyennek lenni. Soha többé ne legyél érzékeny, és válaszd külön a szexet a szerelemtől. Nem éri meg senkinek sem hagyni, h porig alázzon!!!

Menj, és bulizz a haverokkal, igyál, amíg full részeg nem leszel, és menj bele érzés nélküli 1éjszakásokba, amíg sz*rul érzed magad...engem ez segített át a mélyponton.

Azóta van barátom, aki megbecsül, és nem 1 féreg.

2010. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak : hát két ügyet rámhúztak. de úgy, hogy nem igaz, csak úgy illett rám. a zsaruk nekik hisznek, hiszen, jajj "kiskorú" (a maga 17 évével). hogy jobb ember vagyok? nem tudom. csak annyit tudok : én ezt sosem tettem volna meg olyannal, aki szeret, de még lehet azzal sem, aki "ellenségem". fel nem tudom fogni, mi volt ezzel a célja... önbizalomnövelés?


2. válaszolónak : nem tudom, hogy hogy kellett volna viselkednem. úgy gondoltam, minél odaadóbb, figyelmesebb, önfeláldozóbb, és magamból többet adó vagyok, akkor pozitívan változni fog az egész. persze, viselkedjek férfiként, értem én ezt, de sosem volt olyan, hogy így hátbaszúrjon az, akit ennyire szeretek.


3. válaszolónak : lenézett, lehet, de mégis, gyakran, úgy érzem, versengett velem. ezt a beteges versengést sem értettem, gyakran csak legyintettem rá, ő meg úgy könyvelte el, hogy "győzött". hát megpróbálnám elfelejteni, de amíg a bírósági ügy nem fejeződik be (ki tudja, hogy mikor), addig egész biztosan nem fog menni. ráadásul van egy rakat szeretet még, iránta, meg egy rakat gyűlölet és bosszúvágy.


4. válaszolónak : az a baj ebben az egészben, hogy épp, hogy ő volt annyira oda értem, az elején. persze, én is, de a lényeg a lényeg, gyakran ő nem hagyott békén. meg úton-útfélen belebotlottam.


(folyt köv a többi válaszra)

2010. dec. 20. 12:41
 10/19 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak : én 20 vagyok. nos, az kellemetlen lehetett. és kik azok, akik nekedmentek? ismerősei voltak, vagy csak instant marhák az utcáról? hát igen, a karácsony az karácsony, csak mindig megleptem ajándékokkal, és, legszívesebben most is meglepném - ha nem tette volna ezt..

a gáz az, hogy nem vagyok túlzott bulizós fazon, nem izgat, ráadásul olyan agyam van, ami a téma körül kattog mindig. mindig van egy téma, és akkor akörül kattog. remélem, hogy valamilyen szinten visszakapja, mert ezt azért nem érdemeltem, bármi rosszat is csináltam (ami abban merült ki, hogy néha veszekedtünk - marha nagy bűn, nemde?)

amúgy köszi az ötleteket. :)


6. válaszolónak : lehet én főztem, de a fűszerezés erős, és azért már nem én vagoyk a hibás...


7. válaszolónak : hagyjuk ezt, két ügy, mindkettő bűnügy, szóval nem becsületsértés, meg ilyen piszlicsáré cucc.

2010. dec. 20. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!