Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem ezt túl? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem ezt túl? Ti mit tennétek a helyemben? így a karácsonyt közel sem fogom kibírni…

Figyelt kérdés

adott a csaj, akit imádtam, mindent megtettem érte, megőrültem érte, néha a takonyban csúszkáltam előtte, még akkor is, amikor megalázott, amikor csak bántott, amikor mindenbe belekötött, és hazudozott rólam, észveszejtő dolgokat.

én hülye meg kiálltam mellette, és szerettem, elhalmoztam kedvességgel, ajándékokkal, jó dolgokkal, megvédtem mások előtt, ő pedig folyamatosan áskálódott mögöttem, és végül odáig fajult minden, hogy feljelentettek, több ügyben, aminek a közepén ő állt. most itt vagyok, roncsként, még mindig szeretem őt (magam sem értem, miért), feljelentve, futkározva zsarukhoz, bíróságra, ügyészségre, ügyvédhez, és a szeretet ünnepén, valószínűleg könnyek közt, egyedül fogok ülni a szobámban, mert az a lány, akit szerettem, akiért életem kb. minden órájából áldoztam nem keveset, tönkretett. ő valószínűleg valami más bikával k*ratja magát, boldogan, már lehet el is felejtett, én pedig itt rohadok, a dühtől, a hátbaszúrástól, az árulástól, és attól, hogy meg nem értem, hogy tehet valaki ilyet az emberrel, főleg, ha az szereti, és tényleg, annyi mindent lenyel és feláldoz miatta. őszinte leszek: meghalnék legszívesebben. tudom, önsajnáltató a hangnem, meg gyengének tűnök, de ki látott már olyat, hogy szeretsz valakit, úgy őszintén, az meg egyszerűen élvezkedik azon, hogy tönkretesz, megaláz, és már-már megbomlik az elméd az árulástól, ő pedig csak nevet, tapsikol, meg "hihetetlenül győztesnek" érzi magát miatta, mintha valami ellensége lettem volna, egy legyőzendő, elpusztítandó célpont.

nincs lelkiismeretfurdalás, nincs bűnbánat, csak győzelmi mámor. én nem értem, hogy lehetnek valakik ilyen lelketlenek, hogy nem érezhetnek bűnbánatot, és hogy, és miként csaphatják be magukat, hogy azt az embert tönkreteszik, akik imádták őket... fel nem foghatom, meg nem érthetem, hogy lehet ennyi gonoszság egy emberben, és ő (azaz a lány) ezek után egy kedves, aranyos, érzékeny, jólelkű lánynak titulálja magát, aki sosem tudna ártani másoknak. egyszerűen elrontotta az életem - ő sosem lett volna képes rá, de a zsarukkal, és a verőembereivel, totálisan szétzúzta az önbecsülésem, önbizalmam, bátorságom, áldozatkészségem, az emberekbe, és a szeretetbe vetett hitem... hogy bírjam így ki a karácsonyt?


2010. dec. 20. 11:42
1 2
 11/19 hetyix válasza:

Figyelj, a bosszúvágy nem old meg semmit. Elhiszem, hogy bosszút akarsz állni, de az hova vezetne? Te is olyan nyomorult lennél mint ő, sőt... Ahogy a 12:01-es válaszoló is említi, a saját szarjában fog megrohadni hidd el, mert ilyen az élet. És ha bosszút akarsz állni, te is igy fogsz járni. Én azt tanácsolom, hogy szarjál bele, és hidd el, ez a sok rossz emlék vele kapcsolatban majd elnyomják a szeretetedet. Egyszerüen nem érdemelt meg téged. És nem is fog!!! Lehet hogy még szereted, de a megaláztatás akkor is nagyobb volt, mint ahogy te szereted őt. És akármit mondasz ez így van.


by: LakyD-sama

2010. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

5. Válaszoló (Rokonlélek) /


A haverjai voltak. Egy szót se szóltak csak utottek ameddig mozogtam. Amúgy túlzottan én se vagyok az..azazhogy bulizóhelyen még soha nem voltam. Házibuliba rendszeresen, de az én stílusom az nem a diszkóbajáróstéma...az otleteket pedig szívesen, máskor is, elvégre azért vagyunk itt. ;) Minden jót!!

2010. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

8. válaszolónak : ehh, gyomorforgató egy gyökér az a fickó. nem vágom, hogy ez mire jó, mire fel? egyéjszakásba nem szívesen megyek bele - mármint, nekem oké lenne, de ha szerencsétlen csaj azt hinné, azt hiszi, lesz folytatása, akkor vele kiszúrok, amit nem érdemel meg. vannak genny emberek.


9. válaszolónak : mivel már most eléggé féregnek érzem magam, van mit vesztenem? családom sem örül annak, ami velem történik, mert látják, mennyire padlón vagyok, és tudják, milyen kegyetlenül kib-sztak velem, szóval az ő életüket is elrontották. nagyon undorító, hogy pl. anyám kivan idegileg, öcsém meg olyan szinten dühös, hogy ilyet még nem láttam. én próbálom ezt az egészt leplezni, de amikor éjszaka kiborulok, vagy rámjön egy dühroham, és kb. a tányért vágom a falhoz, akkor aztán borul minden.


10. válaszolónak : jó ég, ez aztán gusztustalan. de mire fel? azt hitték, megerőszakoltad, vagy mi? kösz szépen, neked is!

2010. dec. 20. 14:13
 14/19 hetyix válasza:

A családod azért van ki idegileg, mert látják tönkremenni a fiukat, amit jó lenne ha elkerülnél és akkor a családodnak is könnyebb lenne. Főleg Anyudnak. Ha minden nap azt lássa, hogy milyen szarul vagy neki sem lesz jobb MIVEL A FIA VAGY ÉS SZERET TÉGED. Ha azt lűtná a családod, hogy kicsit jobban vagy akkor ők is lenyugodnának és jobban lennének. Attól hogy te szarul érzed magad, a környezetedet ne tedd tönkre! Fogadd el, egy hülye p*csa volt, aki átbaszott, ennyi. És próbálj meg valahogy kikapcsolódni, mert az egész családodat törnkreteszed egy hülye r*banc miatt. Megér neked ez ennyit? Nemhiszem. Öcsédnek is jobban esne ha te jobban lennél, mert ő sem sztresszelne akkor annyit. És ne add fel!!! Sok sikert!


by: LakyD-sama

2010. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Rokonlélek - neeem, csak tudod jártam vele. És át mentem az egyik osztálytársamhoz. Aki lány. Ahelyett, hogy vele lettem volna. És csak este idultam haza. Az meg kuldte a baromjait. Így értettem. Fun volt xP
2010. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

11. válaszolónak : értelek én, de nem tudok kibújni a bőrömből, ha úgy érzem, szinte mindjárt megőrülök, égnek az idegeim. tudom színlelni úgy-ahogy, de egy idő után összeomlik minden, és ha összeomlik, akkor nem bírom tartani magam. eleinte sikerült kikapcsolódnom, de ahogy telik-múlik az idő, ahogy nincs "változás" az ügyben, annál rosszabb, és annál kevésbé tudom tartani magam. tényleg ott kezdek tartani, pedig nekem sosem fordult emg ilyesmi a fejemben, hogy az lenne a legjobb, ha vonat elé ugranék.


12. válaszolónak : ez igen. ez már igen, van arca, az biztos.

2010. dec. 20. 16:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon eggyütt érzek veled!!! -De tudod csak is rajtad múllik minden,hogy hogyan zárod le ezt az egésszet!! Mindenek előtt érdemes nem csak neked de minden pasinak át tanulmányozni a soraidat és okulni belőle-amit én korábban is állitottam NEM SZABAD BENNÜK MEGBÍZNI 1 PERCIG SEM!-mert vissza élnek mindennel! Valahogy próbáld elfelejteni minnél hamarabb pl kezdj bele egy másik kapcsiba igy talán könnyebb és okosabb is őt minnél hamarabb elfelejtened!!!SOHA NE MUTASD KI EGY NŐNEK AZ ÉRZELMEIDET BÁR MENNYIRE IS NEHÉZ MEGÁLLNI MERT AZONNAL FEGYVERT ADSZ A KEZÉBE!!!Ha nem csináltál semmi törvénybe ütközőt nem kell aggódnod a rendőrség végett!!!Csak a pénzedkellett neki s ki tudja kivel mikor élt még sexuális életet,,???Mit szeretsz egy ilyen l.....tyóban??? Állj a talpadra most te alázd meg te vágj a lalkéba de úgy ahogy csak birsz s amikor ott zokok előtted röhögj eggyet a szemébe s vágd pofán!!!
2010. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd a sors megtanítja az életre, és arra is, rá fog jönni idővel mit tett, de most nem. Ahhoz idő kell.
2010. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek: nemcsak a nőnek nem szabad SOHA kimutatni az érzéseket, hanem pasinak sem, mert ugyanolyan görények és VISSZAÉLNEK vele. Egyszerűen ilyen az ember... Ilyen trágya, szar.
2010. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!