Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ezt éreznétek vajon?

Ti is ezt éreznétek vajon?

Figyelt kérdés

Nos még volt munkahelyem addig spóroltam.

Eü.betegségem miatt rokkantnyugdíjat kapok. De ellátom magam nem szorulok ápolásra.


Szüleimnek két vállalkozása van ahol segítek illetve éjjel 3 órát dolgozok segítek apunak. Ezekért semmit nem kapok. De ami az üzletekben kaphato azert nem kell fizetnem, sokszor vásárolnak nekünk cuccokat főz nekunk anyu.


Barátnőmmel élek a lakás is az ő segítségükkel lett, benne van az én pénzem de nem én vagyok a tulaj.


Tesóm is otthon dolgozik de ő fizut kap és ugyanazokat megkapja mint én. Nem vagyok féltékeny csak haszontalannak erzem magam es nincs látszata..


Ök azt mondták h ez a fizetés úgymond h nem kell fizetnem a cuccokért 30f


2019. jan. 29. 10:45
1 2
 11/11 Karena26 ***** válasza:

A szüleid kihasználnak téged, jól átvertek. Benne van a pénzed egy olyan lakásban, ami nem a te neveden van?!? :D Még helyrehozhatod ezt a hibát, ha végre elkezdesz pénzért dolgozni valahol (senki nem kötelez arra, hogy a szüleid vállalkozásában dolgozz, csak nekik így kényelmes!). A kedvezményes adózás, és az állami uniós szabàlyozás miatt majd' minden munkáltató keres rokkantnyugdíjast, mert kötelező foglalkoztatnia valamennyit, létszámhoz arányítva, vagy mert kevesebb járulékot kell utána fizetnie. Szóval... Ez csak rajtad múlik.

Gyakorlatilag élősködnek rajtad a szüleid. Kihasználják azt, hogy a szemed miatt sérült az önbecsülésed, nem érzed magad teljes embernek. Pedig az vagy!!! Lennél... Ha végre elkezdenél férfiként viselkedni... Nem a rokkantságod a szánalomra méltó, hanem a gondolkodásod.

Családfőként a te dolgod (lenne) nagyrészt gondoskodni a családod jövőjéről, előbbre jutásotokról.

Állj fel végre!!!

Nincs szükséged se a szüleidre, se a könyöradománynak álcázott kizsákmányolásukra, ami, hozzáteszem, törvénybe ütköző, magas bírsággal jutalmazandó az adóhatóság részéről!

2019. jan. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!