Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tudnál élni egy hangula...

Együtt tudnál élni egy hangulatemberrel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 11:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
én pontosan azt teszem A párom eléggé hangulatember, sőt néha teljesen depressziósan viselkedik, de én kitartok mellett,mert szeretem és jó minél többet vele lenni. Persze néha nem könnyű, de hát senki sem tökéletes, én ezzel együtt is szeretem őt!
2010. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha már az is válóok, vagy akár páválasztási szempont lenne lenne, ha valakinek a párja hangulatember, már kihalt volna az emberiség. Ennél azért komolyabb problémák is adódnak egy kapcsolatban és még azok egy részét is lehet tolerálni.
2010. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Sok írják, hogy igen, sokan hogy nem.

Szerintem sem olyan szörnyű. Meg lehet tanulni, mikor mit kell csinálni, és elkerülhetők a veszekedések.

2010. jún. 30. 11:55
 24/34 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm hangulatember, én már megszoktam. Annyira összecsiszolódtunk az évek során, hogy már ha ránézek, tudom, hogy mikor nem szabad hozzászólni. :) Amúgy egy tüneményes lány, imádom de ezzel tényleg nem olyan könnyű együtt élni. Attól függ szerintem, hogy te mennyire vagy alkalmazkodó típus és mennyire vagy jó emberismerő. Mi jól megvagyunk, soha nem veszekszünk a tesómmal, de ha nem ismerném fel azokat az apró árulkodó jeleket amik arra utalnak, hogy milyen lelkiállapotban van éppen, akkor bizony durva viták lennének köztünk, mivel elég temperamentumos leányzó. Amúgy mi már nem élünk együtt, mindketten felnőttek vagyunk, de együtt dolgozunk és így naponta találkozunk.
2010. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki hangulat ember..Gondolj csak bele....

Jó/rossz hir, mozdulat, cselekvés mindenkinek meg tudja változtatni 2 perc alatt a hangulatát, ha már erről van szó..Lehet nekem is jó kedvem, de ha valaki olyant mond vagy scelekeszik akkor miért ne menne el a kedvem?!!

Szóval én már irtam véleményt ide, hogy igen tudnék vele élni..mivel szerintem MINDENKI hangulatember..

2010. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Apám hangulatember,18 évig kellett elviselnem.Ha jó kedve volt,az egész család boldog volt,ha viszont depresszív hangulatba került,megkeserítette az életünket.Köztes állapot soha nem volt :/ Sajnos 23 évesen kezdek egyre inkább rá hasonlítani,egyik pillanatról a másikra változik a hangulatom és emiatt sokszor elviselhetetlen vagyok. A barátom hálég higgadt és jól kezel,hasonló természetű ember nem tud ilyet elviselni!
2010. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Elözőnek igaza van,én is így gondolom,sztem is mindenki hangulatember,jó vagy rossz hír,az már máskérdés hogy ki hogyan reagál rá!Nyílván ha neked minden happy,akkor neked nem lehet rossz kedved mert rendben van az életed,de eleve egy olyan ember akinek problémája van,nem tud mindig jó kedvü lenni!Ha éppen nem jó kedvü jut eszébe jó kedvü!Ha eszébe jut rossz kedvü lesz,aztán ha megint elmúlik,akkor jó kedvü lesz!de sztem ezzel mindenki így van!
2010. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A szeretet azt jelenti, hogy olyannak szereted és fogadod el a párodat, amilyen. Ha hangulatember, akkor annak. Ha nem tudod elfogadni ilyennek, akkor nem őt szereted, hanem egy álomképet, mivel ő hangulatember.

Ha már most elviselhetetlennek érzed, inkább engedd el, adjatok esélyt magatoknak és egymásnak, hogy megtaláljátok azt, akit igazán szerettek.

2010. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Ilyen emberbe nem szeretnék bele. Nem fogom az életem alárendelni hangulatának, lábujjhegyen járni ha rossz a kedve stb. Az egyik legtaszítóbb tulajdonság főleg lányoknál.
2010. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Én bele tudtam szeretni. És boldogabb vagyok vele, mint az exemmel voltam.
2010. jún. 30. 17:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!