Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tudnál élni egy hangula...

Együtt tudnál élni egy hangulatemberrel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 11:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ilyennel élek együtt. Én se vagyok egyszerű eset egyébként.
2010. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%

"És ha a szerelmed lenne hangulatember?"


- Ha valaki együtt van valakivel, az nem véletlenül van, hanem azért, mert szereti. Ha valóban szereti egyik ember a másikat, minden vágya minél több időt együtt tölteni vele, és együtt élni.


Ha ez így van, nem értem, miért mások véleménye számít.

2010. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

"Ha ez így van, nem értem, miért mások véleménye számít"


Erről nem esett szó. Feltettem egy kérdést, és kíváncsi vagyok, kitudna vele együtt élni, és ki nem.

2010. jún. 30. 11:25
 14/34 anonim ***** válasza:

"Erről nem esett szó. Feltettem egy kérdést, és kíváncsi vagyok, kitudna vele együtt élni, és ki nem."


- Általánosságban nem lehet erre válaszolni. Ha az ember szerelméről van szó, akkor mi a kérdés?

2010. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Ez a hangolat ember szerintem egy rossz kifejezés,mert általában azoknak van rossz hangulata,akinek éppen valami baja van és amikor elfelejti a gondjait akkor jó kedve lesz,amikor ujból eszébe jut akkor megint rossz kedvü lesz!Én is voltam így,ha gondom volt ,akkor miért erőltessem a jó kedvet?!Hát ha alapba ilyen,akkor az már más kérdés,de sztem alapból rossz kedvü ember nincs,azért mondtam azt hogy hangulat ember olyan nincs,csak maximum amikor neki valami gondja van és neked nincs,akkor te azt úgy veszed le,vagyis az emberek hogy biztos egy hangulat ember!Sztem alapba mindene ember jó kedvü,csak valaki jobban bírja a stressz helyzeteket valaki kevésbé!Kérdezd megtőle,hogy miért van ez!
2010. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda baromsagokat olvasok...

Egy intelligens embernek nem lehet problema kijonni egy hangulatemberrel.

En is az vagyok, sajnos egyik pillanatrol a masikra el tud menni a kedvem sok mindentol, de a baratom tudja,h ilyenkor beken kell hagyni es par perc mulva mar semmi bajom.

2010. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Elöző voltam!Még annyit akartam mondani,hogy sztem a hangulat ingadozást valami kiváltja,az ember csak úgy magától nem lesz rossz kedvü!Én a helyedbe elbeszélgetnék erről vele!Amúgy sztem lehet élni,én is éltem ilyennnel,de sztem ha megbeszélnétek a dolgokat,lehet elmondaná hogy ő miért is ilyen valojában,lehet te tudnál segitteni,hogy ne legyen ilyen!
2010. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 80 %-ka hangulatember, de a kérdésre válaszolva, nem tudnék, de muszály. Apukám is az volt, vele éltem 28 évig, aztán a férjem úgyszintén olyan. Ez van! Nehéz dolog, meghatározza az egész életem!
2010. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is hangulatember vagyok. Barátom is.. Sőt apukám is az... Néha anyukám is... Elvagyunk. Vannak veszekedések, de kezelhető.


18/L

2010. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
+ Szerintem ez nem a legrosszabb tulajdonság. Lehetnének bűnözők, hazugok, drogosok, piások.. Inkább 10 hangulatember körülöttem, akár egy házban, mint egy az előbb soroltak közül.
2010. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!