Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt tudnál élni egy hangula...

Együtt tudnál élni egy hangulatemberrel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 11:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%

Én biztos nem. Nekem is vannak idegesitő szokásaim,de azokon legalább változtatni lehet,viszont ha valaki egyik pillanatról a másikra átmegy hisztérikává,vagy jókedvből búvalbaszottá az rettentően idegesit engem.

Persze ez csak privát vélemény.

2010. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
15 évig kénytelen voltam, mert anyám ilyen. Tudtam, mert muszáj volt, de önszántamból nem tenném.
2010. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És ha a szerelmed lenne hangulatember?
2010. jún. 30. 11:09
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

Nekem van egy hangulatember kolesz társam. Vele élek...

és hát mit ne mondjak...

Inkább kihagynám...

2010. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Önszántamból nem élnék,de már éltem együtt,mert a bátyám hangulatember.Nem olyan rossz,lehet kezelni,megszokni.
2010. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, állítólag én is az vagyok. De talán lehet kezelni. A hangulatembernek is lehetnek jó, ill. a nem hangulatembernek rossz tulajdonságai.
2010. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Én igen szerintem, szerencsére tudom kezelni az ilyesmit. Sőt, szerintem érdekes tulajdonság.
2010. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A barátom hangulatember. Azt mondták mások, hogy meneküljek mert nem fogom bírni idegekkel. Egyébként 25 fölötti, tehát nem egy taknyos gyerek. De néha elviselhetetlen.
2010. jún. 30. 11:15
 9/34 anonim ***** válasza:
Az sem olyan jó, amikor valaki folyton erőlteti a jókedvet, miközben lerí róla, hogy minden baja van. Nem kell a két véglet. Ne fojtsa magába a gondokat, de nem kell minden problémából ügyet csinálni.
2010. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez igy van, sajnos.Ha midnen ember a kapcsolat legelején kimutatná a foga fehérét, akkor enm volna ennyi boldogtalan kapcsolat.

Mert gondolom, hogy ha az ember "már" szeret valakit akkor elviseli minden rossz tulajdonságával együtt.

Én is tudnék vele élni, ha szeretném.

Ezen kivül van 1000 más rossz tulajdonság.

2010. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!