Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éled a mindennapjaidat?

Hogy éled a mindennapjaidat?

Figyelt kérdés
Mi az élettörténeted?
2010. jún. 29. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is anyuka vagyok, napjaimat a házimunka és a gyereknevelés tölti ki. Az élettörténetem hosszú.
2010. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Suli időbe:

Reggel fél 6-kor kelek, összeszedem magam 6-ig, felkeltem a gyerekeket, míg ők készülődnek addig kaját csinálok nekik, azt megeszik elugrunk a pékségbe ott kapnak a sulira kaját, 2 nagyot suliba viszem, a kicsit oviba, ezután dolgozok, hacsak nem éjszakás vagyok, ha nem dolgozom akkor hazamegyek főzők,mosok,takarittok, elmegyek a nagyokér a suliba, délután picit számittógépezem, olvasok, 4-re megyek a piciér az oviba, akkor kimegyünk a játszótérre vagy az udvarra játszani, a nagyok vagy barátnőznek vagy gépeznek, 8 kor vacsi, 9, fél 10 fele a kicsit viszem aludni, az egyik nagy max. 11 ig a másik max éjfélig lehet fennt hétköznap.

Hétvégén: 7-8 fele kelünk a picivel, reggelizünk a férjemmel és vele, a férjem játszik az ovissal, vagy mást csinál, én főzők,mosok,takarittok, aztán a nagyok felkelnek 10-11 fele, utána délbe ebéd, a kicsi alszik, a nagyok vagy itthon "punnyadnak" vagy csavarognak, mi déluután pihenünk a férjemmel, aztán uzsonna, udvar v. játszótér, fürdés-alvás. Tömören munkanélkül ennyi!

A nagyobbik lányom 17, a kisebbik lányom 14 és az ovis 5 éves. Férjem 39 én pedig 37 éves vagyok.

2010. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!