Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éled a mindennapjaidat?

Hogy éled a mindennapjaidat?

Figyelt kérdés
Mi az élettörténeted?
2010. jún. 29. 11:05
1 2
 1/12 Tila_Tequila ***** válasza:
Alszok, eszek, alszok eszek... :P
2010. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Élettörténetet leírni kicsit hosszú lenne :) de nagyjából egy szappanoperához hasonlítanám :) sosem unatkozom, mindig van valami, és nem szeretem ha monoton az életem mindig kell valami a szürke hétköznapokba. :) kemény időszakon vagyok túl és most pihenek! :)
2010. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz nagyjából, mint az utolsónak :)
2010. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
most melózok fax ki van:D elmegy a nyaram,de kell a lóvé!
2010. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kutyázás, munka, alvás. Néha közbeiktatva némi kajálás, ha nem felejtem el. Reggel 6-tól éjfélig tart egy nap.
2010. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Túlélésre játszom.
2010. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felkelek reggelit csinálok a lányomnak aztán ebédet aztán vacsit és ezek közt nem történik semmi.Nem tudom meddig bírom még de már kezdek becsavarodni.Szeretnék egy pasit szeretnék szerelmes lenni szeretnék egy kis izgalmat.De ez szerintem nemfog megtörténni ,röviden ennyi
2010. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mindenkit felpontoztam.:)
2010. jún. 29. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Az élettörténetem nekem is hosszú, mint ahogy a második is írta, kész szappanopera:D


Immár 3 éve próbálok kiszeretni egy fiúból és találni valakit aki viszont szeret, de eddig még nem jött össze.


Most nyáron otthon vagyok, vége a sulinak. Felkelek, eszek, netezek, sétálok, olvasok, zenét hallgatok...mindig van valamin ütykölni:D

2010. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 gyerekes anyuka vagyok.

6-kor kelünk kb., reggeli majd elkezdek főzni/takarítani. Kimegyünk az udvarra játszani, hintázni...stb., majd 12-kor ebéd és szunya. Míg alszanak addig tanulok v. olvasok. 14 körül felkelnek, akkor szoktam sütni vagy még takarítgatok. 16 körül fele megint udvaron játék, közbe uzsonnázunk. Apa 19 fele ér haza, akkor le sem lehet vakarni a gyereket róla. 20-kor fürdetés + vacsora. 21 körül alvás, apával még majdnem éjfélig fent vagyunk.

Nagy körvonalakba ennyi (átlag hétköznap).

Lányaim 22 és 1 hónaposak.

2010. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!