Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettél/tennél, amikor...

Mit tettél/tennél, amikor eléd állítottak azzal, hogy van egy gyermeked?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre gyanús lenne, hogy eddig rejtegették, és most hirtelen felbukkan.
2010. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát igencsak meglepödnék, mert nö vagyok....


De szerintem egy felelöségteljesen viselkedö férfival sem fordulhat elö ilyen, csak azzal, aki összevissza létesit kapcsolatokat és nem védekezik megfelelö módon, magyarul, aki felelöségg nélkül lefekszik füvel-fával.

2010. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is időben kellene szólni: "terhes vagyok, lehet, hogy tőled".
2010. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben is szeretném látni.


Ha meg tudom hogy az illetővel sosem voltam együtt akkor jót röhögnék rajta.

2010. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tennék ilyen helyzetben??? Első felindulásból lehet egy hatalmas pofont adnék, aztán elszámolnék 10-ig...

Van egy ismerősöm, nem az a típus aki fűvel-fával felelőtlenül lefekszik, és mégis úgy járt, hogy egyszer csak odaállt a volt barátnő, hogy itt a gyereked!

Ha egy nő teherbe akar esni és mondjuk "elfelejti bevenni" a tablettát, akkor arról mit tehet a férfi?

Én nő vagyok, és nagyon elítélem az olyan "hölgyeket", akik nem tudatják időben a másik féllel, hogy gyermekük lesz. Mindenkinek joga van tudni, ha gyermeke születik.

2010. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
DNS-vizsgálat,ha nem vagy meggyőzve,hogy tied a gyerek!
2010. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig nem kellett nekik az apa, a szívessége se kelljen (gondolom, azért keresik meg hirtelen).
2010. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!