Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent neked az anyukád?

Mit jelent neked az anyukád?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó anya? A tiéd az? Miért/miért nem?
2010. jún. 28. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok nekem se sok mindent,de bármilyen rossz az utolsó pillanatban mindig megsajnálom.
2010. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
számomra a világot, és mindent, ami a legjobb!!!!!
2010. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy sokan nem tapasztalhatják meg, milyen kincs egy édesanya. Mert az én édesanyám egy igazi kincs. Rengeteg jó tulajdonságát tudnám felsorolni (lelkiismeretes, kitartó, hiteles, segítőkész, barátságos, empatikus stb.) , de talán az egyik olyan tulajdonsága, amiért nagyon szeretem, hogy egyformán szereti a gyermekeit. Sosem tett különbséget köztem és a nővérem között, mindig ugyanúgy szeretet (szeret), bármikor számíthatok rá, mindig mindenben támogatott, ha belekezdtünk valamibe, bármikor elmondhatok neki bármit.

Remélem egyszer mind azt a jóságot, amit tőle nap, mint nap kapok, meghálálhatom.

2010. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ő a mindenem,az életem. Jobb családot nem is kivánhatnék magamnak.
2010. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az anya a legnagyobb kincs a világon. Olyan, mintha mindig velem lenne a legjobb barátnőm, mégis jóval több annál. Együtt sírunk, együtt nevetünk... Persze, vannak hibái, mint például mások előtt villogni az egy szem kislányával, de nincs semmi káros szenvedélye. Vitatkozni nem lehet vele, mert szinte minden vitánk nevetésbe fullad :) Rengeteg közös programot szervezünk, pl vásárlások, utazások, és azt hiszem, nagyon szerencsés lehetek vele. Nekem a világot jelenti, azon belül is otthont, menedéket, biztonságot, szeretetet.
2010. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mindig is tudtam, h az én anyukám a legjobb a világon :D

amióta nem élünk együtt, azóta nagyon hiányzik, viszont ha együtt élnénk, már megettük volna egymást reggelire :D


ő az, aki eddig mindent megtett értem, ami csak az erejéből telt. mindenkinek ilyen anyukát kívánok.

2010. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jó nektek,az enyém mér akkor meghalt,amikor 11 éves voltam...
2010. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A legrosszabb rémálmom... nincs tőle nyugtom, állandóan b*szogat, a dühét rajtam tölti ki, mindent és mindenkit utál. Görcsbe rándul a gyomrom, hacsak benyit a szobámba, mert tudom, hogy a következő pillanatban már ordít is, mert nincs a helyén egy könyv, vagy nem jól hajtogattam el a pizsomámat... Elviselhetetlen. Társaságban rendkívül gázosan viselkedik, a gyerekekkel bunkó. Nem veszi figyelembe, ha beteg vagyok - sőt, kitalálja, hogy az én hibám az egész. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a születésem óta bennem lévő petefészekcisztámat hogyan képes azzal magyarázni, hogy egy "kövér disznó" vagyok, és emiatt van minden. A tündéri tengerimalacomat utálja, pedig nem ő eteti, takarítja, hanem én. Mindent utál csinálni, egész nap csak tespedne. Legutóbb egy frankó párizsi utazáson volt, de az se tetszett neki... Ja, és ezek után csodálkozik, hogy nem vagyunk legjobb barátnők. Irigyellek titeket... bár, hogy őszinte legyek, nem is lennék én már képes egy egészséges anya-lánya kapcsolatra, annyira undorít a saját anyám.
2010. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!