Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent neked az anyukád?

Mit jelent neked az anyukád?

Figyelt kérdés
Milyen egy jó anya? A tiéd az? Miért/miért nem?
2010. jún. 28. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem a saját anyukám nem jelent már semmit. Kis koromba kínzott. Majd 2 éves voltam, mikor ott hagyott. És jöttem mamámhoz. Aki már több, mint 80 éves.

Én 17 éves leszek.

2010. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:( Sajnálom, ez szomorú.
2010. jún. 28. 20:13
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én anyukámról hosszú oldalakt lehetne írni. Persze, mint minden embernek neki is vannak rossz tulajdonságai, de ezek ilyen kis apróságok. (pl. fél hivatalos ügyeket intézni, cigizik)

De amióta az eszemet tudom, nagyon jó anya! Ápolt, ha beteg voltam, velem örült ha valami jó történt, sírt ha valami rossz. Sose kellett titkolóznom előtte, az első mensi se volt "ciki". Megbeszélhetek vele szinte mindent, még most felnőttfejjel is. Lényegében egyedül nevelt fel, de mindenem megvolt, iskoláztatott, inkább odaadta az utolsó 10ezresét is, csak hogy bérletet tudjak venni.

Most próbálom neki "törleszteni" , de nagyon nehéz...annyi mindent adott lelkileg/fizikailag hogy egy élet is kevés rá.

Szóval az én Anyukám ilyen.

2010. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmit, elhagyott 10 éves koromba.. azóta van egy új családja akivel törödik... de velem nem, nem bánnom apuval vagyok.. ő nem hagyna el senkiért, semmiért.! 17L
2010. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az én anyám egy agresszív alkoholista aki mindent ami mozgatható eladott piára..

Lassan 10 év nem láttam,az se tudom,hogy él-e még..Igaz nem is vagyok kíváncsi rá..

2010. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

18 éves korában, nem félt fölvállalni engem, föladta a táncos karrierjét, az iskolát, és soha, de soha nem hányta ezt a szememre.


5 évig egyedül nevelt, majd találkozott a nevelőapámmal, és azóta még két húgom született.


Jövőre elköltözök, de szívem szakad meg, hogy keveset fogom látni.

2010. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindent. Egész eddigi életünkben mellettünk állt, mindenben segített, mindent megadott nekünk, ami erejéből telt, pedig nem volt könnyű élete apám mellett. Nála jobb anyát el sem tudok képzelni. Persze szoktunk veszekedni, elég régimódi felfogású, szeret beleszólni dolgokba, de soha nem cserélném le másra!:-)
2010. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Számomra a világot jelenti:)

szinte tökéletes anyuka, az egyetlen amin veszekszünk sokat az a pénz... Sajnálom szegényt dolgozik rengeteget és nem jövünk ki a pénzből, de kicsit kezd sok lenni amit elvesz tőlem...

2010. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom itt egyeseket:(És még én hittem azt,hogy rossz anyukám van.Pedig szeretem őt,mindenem megvan,ha beteg vagyok,és külföldre kell mennie,akkor inkább lemondja.Nem cigiszik,nem iszik,semmilyen károsat nem tesz.Igaz,sokszor "veszekszik" velem,de csak azért,mert szeret,szóval nevelésből és féltésből teszi:)Szerintem jobb anyukát nem is kívánhatnék:)És apumat is nagyon szeretem:)
2010. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, így semmit.
2010. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!