Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a nővérem?

Miért ilyen velem a nővérem?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és kiskoromban elvesztettem a szüleimet. 7éves korom óta a nővérem nevel. Semmi szeretet, megértést sem kaptam tőle. Nem tudom hogy mivel bánthattam meg. Van egy macskánk, de azt többe nézi mint engem. Mikor a macska beteg volt egyből vitték a dokihoz. Amikor nekem tüszős mandula gyulladásom volt annyit mondtak, hogy maradjak otthol és szedjem a gyógyszereket. Az orvoshoz is magamba mentem 12évesen. A barátja is sokkal fontosabb neki mint én. Velem alig kommunikál. Már fél éve van barátom és félek neki bemutatni, mert szerintem elzavarná vagy nem engedné hogy vele legyek. Mindig azt mondogatja a nővérem, hogy még csak két évet kell kibírnunk egymás mellet. Mit tehetnék, hogy megváltozzon a kapcsolatunk? Vagy miért viselkedik velem így? Miért utál ? :(
2010. jún. 25. 20:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ha betöltöm a 18. életévemet egyből szétköltözünk. Ő megy fel pestre a barátjához én meg oda megyek ahova akarok. A ház fele az enyém így remélem lesz azért egy kis pénzem meg persze egy megbízható barátom. Én szoktam járkálni utána hogy beszélgessünk, majdnem minden házi munkát én csinálok. A nővéremnek még él az apukája és a nagyszülei is. Nekem se anyukám, se apukám csak egy nagypapa. Kereszt szüleimmel se tudom tartani a kapcsolatot mert nővérem még régebben összeveszett velük így én se beszélhetek velük. Néha egyedül érzem magam, hogy senkire se számíthatok, talán a barátomra.
2010. jún. 26. 12:32
 22/25 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a nővéred egy s.ggfej,ha képes otthagyni a sz@rban.

Semmi mód nincs arra,hogy fel tudd venni a keresztszüleiddel a kapcsolatot úgy,hogy a nővéred ne tudja meg?És megbeszélni velük,hogy ha télleg így lesz,hozzájuk költözhess.

19L

2010. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
tehát akkor féltestvérek vagytok....lehet ezért nem kötődik annyira..
2010. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, nekem is van fiatalabb (sokkal nagyobb korkulonbseggel) feltestverem, es imadom. Ez nem mentseg..
2010. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Már próbáltam felvenni a kapcsolatot a többi rokonnal, de csak pofonokat kaptam érte, mert kiderült...
2010. jún. 26. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!