Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a nővérem?

Miért ilyen velem a nővérem?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és kiskoromban elvesztettem a szüleimet. 7éves korom óta a nővérem nevel. Semmi szeretet, megértést sem kaptam tőle. Nem tudom hogy mivel bánthattam meg. Van egy macskánk, de azt többe nézi mint engem. Mikor a macska beteg volt egyből vitték a dokihoz. Amikor nekem tüszős mandula gyulladásom volt annyit mondtak, hogy maradjak otthol és szedjem a gyógyszereket. Az orvoshoz is magamba mentem 12évesen. A barátja is sokkal fontosabb neki mint én. Velem alig kommunikál. Már fél éve van barátom és félek neki bemutatni, mert szerintem elzavarná vagy nem engedné hogy vele legyek. Mindig azt mondogatja a nővérem, hogy még csak két évet kell kibírnunk egymás mellet. Mit tehetnék, hogy megváltozzon a kapcsolatunk? Vagy miért viselkedik velem így? Miért utál ? :(
2010. jún. 25. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem inkább kicsit hálásnak kéne lenned, hogy felnevelt, és biztosított számodra mindent.


15/L

2010. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Legyen hálás hogy felnevelte és a macska lehetett a testvére? Első ezt te se gondolhatod komolyan.:D
2010. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, hogy a nővére se olyan idős. A nővérének is biztos tele van a töke mindennel.. Néha én is szívesebben nézem a macskát mint a szüleimet...
2010. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves volt a nővéred?Nem lehet hogy kicsit belefásult a melóba mert hogy nagyon fiatal kora óta el kell tartania magát és téged?:( Nem hiszem hogy haragudna rád.A srácot meg azért zavarná el mert gondolom a legjobbat akarja neked.
2010. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Biztosított számára mindent? Kedves első válaszoló, biztos, hogy egy kérdést olvasunk?
2010. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2%

Különben ha nekem kéne felnevelni a húgomat, biztos teljesen el lennék fáradva, nemhogy még ápolgassam is a lelkét :(


15/L

2010. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem elég nagy meló rendberakni a házat, pénzt keresni, főzni.. De hát ti tudjátok.. :/

A nővére helyzetébe is bele kéne gondolnod szerintem.


15/L

2010. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert túl korán szakadt rá a felelősség. Nem írtad hány év van köztetek, de valószínűsítem, hogy ez lehet a gond. Nem lehet könnyű egyik napról a másikra eltartani egy húgicát, de mindez nem mentség az ő viselkedésére.
2010. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

akkor egy anya se szeresse a gyermekét, mert meló rendben tartani a házat, nevelni a gyereket, főzni, stb. Hol van a családi szeretet? a vér kötelék? főleg egy ilyen trauma után kéne támogatni egymást. És a nővére az idősebb, neki kell felkarolni a kisebbet, ez így van rendjén.

Kedves kérdező nagyon sajnállak, én 24 éves vagyok a húgom 17, de én tuti nem így viselkednék vele.

2010. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy neki is rossz 29 évesen, de szerintem én többet vesztettem hogy nem rendes családba nőttem fel. Hiányban nem szenvedünk, csak a napi 5perc beszélgetéstől nincs több köztünk...hogy mi volt a suliba? semmi érdekes. mi volt a tvbe? mit csinálok délután...ennyi engem ez aggaszt mert a suliba, a barátok közt én vagyok a legbeszédesebb...a saját nővérem meg alig szól hozzám :(
2010. jún. 25. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!