Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a nővérem?!...

Miért ilyen velem a nővérem?! (Lent! )

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és van egy nővérem (21). Imádom, nagyon jó tesó, amiben tud segít, szeretem nagyon :) Az oka annak, amiért a kérdést feltettem az, hogy néha furán viselkedik. Vagyis akkor, amikor elmegyünk ide-oda vásárolgatni. Itthon mindig mondogtja hogy szeret, én vagyok az ő kis hugicája, stb. De ha bemegyünk egy boltba vagy moziba, akkor már flegma velem és teljes mértékben úgy érzem, hogy teher vagyok neki. Folyton lebénáz, hogy hogy lehetek ilyen esetlen, még egy füzetet/pólót/akármit se tudok kiválasztani... Nem tudom mire vélni ezeket. Lehet, hogy csak én fújom fel, de tökre rosszul esik... Talán szégyell? De ha így is van, akkor mért kér mindig arra, hogy menjek vele vásárolni? Vagy mért akar velem jönni, ha el akarok menni mondjuk a papírboltba?
2010. aug. 27. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hát 21 évesen nem a 13 éves hugicát akarja pesztrálni... attól szerethet még
2010. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondom, Ő akar velem jönni. Simán intézném egyedül a dolgaimat, most is bevásároltam volna egyedül a sulira, de aztán mondja nekem hogy el AKAR kísérni. Mondom jól van, engem nem zavar... Nem tudom fordítva igaz-e. De akkor sem értem...
2010. aug. 27. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

"hát 21 évesen nem a 13 éves hugicát akarja pesztrálni... attól szerethet még"

Olvasni is meg kellene tanulni!!


Hát ha nővéred ilyen akkor nem szerethet annyira...

Én biztos a te helyedbe nem engedném hogy velem jöjjön..

2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De tényleg érzem hogy szeret... Csak házon kívül már annyira nem észlelem.
2010. aug. 27. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny rád.
2010. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos szeret, de azért nyugodtan megmondhatod neki, hogy ne viselkedjen így.

Nekem valamiért olyan érzésem van mintha ő lenne 13 éves, abban a korban szoktak a lányok így viselkedni, (na ezt azért ne mond neki)

Ha meg egyébként jóban vagytok ne törődj vele majd elmúlik.

2010. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!