Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett manapság menő és...

Miért lett manapság menő és teljesen elfogadott ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Miért menő ma az hogy Családanyák és Családapák takony részegre isszák magukat,miért ezt hiszik szórakozásnak,lazulásnak? És miért van hogy ezt még támogatják a környezetben is hogy csak igy tovább jó ez így. Teljesen normális követendő példa. Aki meg nem áll be lenézik,megszólják hogy luzer. Amerre nézek mindenhol a pia a pia? Nem lehet pia nélkül jól érezni magunkat? Miért ez a követendő példa miért suggalják hogy ez a jó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez a kérdés is konkrétan erről szól. Kevés normális kivételével mindenki szerint ez a normális életmód egy Anyátol---

Senki ne igya magát talaj részegre szerintem..

Gondolom azok akik alkoholista szülők közt élnek nem örülnek,de hát ők is meg vannak bélyegezve hogy miért nem élvezik..

Tényleg ez lenne az etalon Magyarországon? És csodálkozunk hogy 13 14 15 16 évesek már masszívan piálnak drogoznak ha ezt látják mintának..


2018. nov. 10. 17:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
Te nagyon ki akarod osztani a magyar családanyákat, rájuk vagy pörögve, uszítasz...nem érzed, hogy kicsit túltolod?
2018. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nézz körül az éjszakába, senki se uszit,magukat járatják le ezek a részeg bárkivel elmenő hölgyek,nem minden családanya talajrészeg szerintem a tisztességes nő nem issza le magát akkor se ha nincs még gyereke,de igen van aki nem bir a vérével.. Utána nem kell sirni ha megy a gyámügy vagy pofont kapnak a férjüktől jogosan.. :O
2018. nov. 10. 23:26
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki havi 1-2 alkalommal bulizik gyerek mellett, semmi gáz, nemtől függetlenül.


Nekem azzal van a bajom, ha valaki talajrészegre issza magát és csak így érzi jól magát-ha csak nem rendőr vagy hasonló foglalkozása van, mert ők olyan stressz alatt vannak, amit másképp nem lehet kibírni, csak 1-2 ilyen alkalommal néha napján-. Itt most tök mindegy, hogy szülő-e vagy sem, baromi nagy felelőtlenség úgy leinni magunkat, hogy a világunkról nem tudunk.

Az a mennyiség, amennyitől még csak csiccses lesz, az még bőven elfogadható, ha csiccsesen valaki nem kötekedő, hanem mondjuk hülyeségeken röhög.

2018. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én meg semmit nem iszom soha, úgyhogy szerintem te is undorító vagy.


Nyilván nem, de ebben ennyi a logika. Neked csak kis betompulás kell, másoknak meg több.

2018. nov. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%
"vagy pofont kapnak a férjüktől jogosan.. :O" - Kegyed NOOOOORMÁLIS???? Kérdem férfiként....
2018. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanez fogalmazódott meg bennem is, mint a 25-ösben.

Családon belüli erőszak oké, alkohol nem oké?

A hiba nem a többi emberben van, kedves kérdező.

2018. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!