Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett manapság menő és...

Miért lett manapság menő és teljesen elfogadott ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Miért menő ma az hogy Családanyák és Családapák takony részegre isszák magukat,miért ezt hiszik szórakozásnak,lazulásnak? És miért van hogy ezt még támogatják a környezetben is hogy csak igy tovább jó ez így. Teljesen normális követendő példa. Aki meg nem áll be lenézik,megszólják hogy luzer. Amerre nézek mindenhol a pia a pia? Nem lehet pia nélkül jól érezni magunkat? Miért ez a követendő példa miért suggalják hogy ez a jó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez a kérdés is konkrétan erről szól. Kevés normális kivételével mindenki szerint ez a normális életmód egy Anyátol---

Senki ne igya magát talaj részegre szerintem..

Gondolom azok akik alkoholista szülők közt élnek nem örülnek,de hát ők is meg vannak bélyegezve hogy miért nem élvezik..

Tényleg ez lenne az etalon Magyarországon? És csodálkozunk hogy 13 14 15 16 évesek már masszívan piálnak drogoznak ha ezt látják mintának..


2018. nov. 10. 17:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Bulizni lehet pia nélkül is.. A baj h ma pia nélkül nem tudják az emberek jol érzeni magukat társaságban se pia es telefon a kezekben...
2018. nov. 10. 19:17
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
És miért zavar ez téged?
2018. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az első. Apám alkoholista volt. 43 évesen meghalt. Verte anyám és a mostohatestvéremen. Volt, hogy eltörte a söprűnyelet rajta. Anyám dolgozott egyedül, és sosem ivott egy kortyot sem.

Apámnak jó szakmája volt. Jól élhettünk volna.

Egyetlen születésnapomra, mikulásra, karácsonyra sem kaptam semmit, mert minden sörre ment el.


Eszembe nem jutott követni ezt a példát.

Rossz társaságban, környezetben vagy.


A "májad már koravén, a tested még fiatal. "

Ha jót akarsz magadnak minél hamarabb, és minél messzebb tartsd magad azoktól, akik ilyen hatást gyakorolnak rád, hogy így gondold ez normális vagy divat, vagy menő, vagy követendő, vagy netán példa.

2018. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is válaszoltam arra a kérdésre, nem gondolnám, hogy a piázás remek dolog, de a havi egy kikapcsolódás jár az anyának, ha neki ez piálás, ám legyen. Havi egytől nem lesz alkesz. A kettős mérce sem tetszik, hogy "egy nő" pláne "anya" ne igyon stb. A pasiknak lehet? Ugyan már. Senki nem mondta, hogy ez menő, csak hogy a kérdező foglalkozzon a saját dolgával és ne a barátnője felett törjön pálcát.
2018. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az elfogadott hogy talaj részegre issza magát hanem hogy 1hónapban két nap kikapcsolódik és nem csak a gyerekek közül szolgáskodik. Az hogy a kérdésben szereplő "anyának" ez a hobbija, az az ő szegénységi bizonyítványa.
2018. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
azért mert valaki anya lett, vonuljon kolostorba? inkább havonta egyszer engedje ki a gőzt, mint hogy türelmetlenül bánjon a gyerekével.
2018. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Mirol.beszelsz?

Megneztem a kerdest, az egy eset es nem is kirivo. Havi egyszer bulizni menni anyakent nem gond, ha nagyon berug az mar inkabb, de ha masnap nem a masnapossaga miatt nem tud a gyerekeivel foglalkozni, akkor megintcsak nem gond.

En iylen csaladanyakat egyet se ismerek. Olyat boven aki kethetente egyszer elmegy tornara, baratnokkel talalkozik, beul egy moziba vagy elmehet egyedul vasarolni vagy fodraszhoz.

A mai 13-17 evesek "minden" buliban "total" reszegek. Ez is altalanositas, de ha igaz is lenne az o szuleik 40 folott vannak mar es nem ok mennek inni a buliba. A mostani bukizos anyaknak kerdes meg milyen lesz a gyereke, de ezt nem lehet ebbol megjosolni.

Az meg most is tipikusabb es sajnos regen s jellemzobb volt, hogy apuka kocsmaban tolti az esteit, anyukak meg szepen zugivok voltak otthon. Vagy mindketten otthon esetleg mindketten kocsmaban ittak. Az jobb? Ha lehet valasztani en orultem volna, ha a rendszeres kocsmalatogatas helyett inkabb havi egyszer buliznak nagyot a rokonaim.

A mindenhol a pia, pia, pia...ez olyan magyaros. M egy alkoholista nemzet vagyunk. De hogy miert? Arra nem itt tudunk valaszt adni.

2018. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az baj h nem értitek,ezért alkoholista már a fél ország.. Nem baj ha elmegy bulizni, a talajrészegséggel van a baj ha ezt magyarázni kell bajok vannak,ennyiból a 13 évesek is lereszégedhetnek havi egyszer ha anyuci is megteheti...
2018. nov. 10. 21:16
 19/26 anonim ***** válasza:
62%
Veled lehet valami baj. Miért zavar ennyire, hogy mások isznak? Nekem az a tapasztalatom, hogy aki arra büszke, hogy nem iszik, ott valami gond van. Miért fontos ez neked ennyire? Törődj a magad dolgával! 37/N,anya
2018. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mások isznak. Én is szoktam. A talajrészegséggel van a bajom.. Hánytak mér le rendezvényen ilyen Anyukák gőzt kiengdve hát rémesen undoritó.. De bátyám taxis igen szépeket tudna mesélni mit művelnek a Pesti éjszakába pl a tisztességesnek hitt csak a gőzt kiengedő családanyák,hogy viszik őket haza,az összes ilyet rugnám ki a munkahelyéről venném el a családit, egy két sör vagy pohár bor két koktél,nem talajrészegség szerintem ahhoz már vedelni kell,és ott vannak bajok ,főleg ha rendszeres és már a gyerek pénzéből megy a későbbiekben..
2018. nov. 10. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!