Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett manapság menő és...

Miért lett manapság menő és teljesen elfogadott ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Miért menő ma az hogy Családanyák és Családapák takony részegre isszák magukat,miért ezt hiszik szórakozásnak,lazulásnak? És miért van hogy ezt még támogatják a környezetben is hogy csak igy tovább jó ez így. Teljesen normális követendő példa. Aki meg nem áll be lenézik,megszólják hogy luzer. Amerre nézek mindenhol a pia a pia? Nem lehet pia nélkül jól érezni magunkat? Miért ez a követendő példa miért suggalják hogy ez a jó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez a kérdés is konkrétan erről szól. Kevés normális kivételével mindenki szerint ez a normális életmód egy Anyátol---

Senki ne igya magát talaj részegre szerintem..

Gondolom azok akik alkoholista szülők közt élnek nem örülnek,de hát ők is meg vannak bélyegezve hogy miért nem élvezik..

Tényleg ez lenne az etalon Magyarországon? És csodálkozunk hogy 13 14 15 16 évesek már masszívan piálnak drogoznak ha ezt látják mintának..


2018. nov. 10. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

A mintákat nem kell követni, ha nem jó.


A divatot sem követi attól mindenki, mert divat.


Énrám senki nem aggatott se mintát se divatot soha, ha az nekem nem tetszett.


Van saját akaratod.

2018. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Értem. De engem zavar h ez ma elfogadott egy Családos embertől akár férgi akár nő h talaj részeg.. Régen megvetették egy nőtől például ma nők részegeskedését is Istenítik.. Nem mintha egy részeg férfi nem lenne undorító főleg ha még agresszív is,de mintha teljesen ez lenne a jó a normális,ezzel van bajom.. Igen én is szoktam inni nem vagyok képmutató,de sose voltam önkontroll nélküli..
2018. nov. 10. 18:06
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel, és én sem követek semmilyen divatot. Nem tudom, milyen helyeken divat ez, de én még nem sűrűn találkoztam ezzel. Én is válaszoltam erre a kérdésre, én azt írtam, ha jól emlékszem, hogy ez nem a legjobb módja a stressz levezetésének és a kikapcsolódásnak, de még nem éri el azt a szintet, hogy aggódni kellene érte, bajt okozna vagy ilyesmi. És sem szeretem az ilyen életvitelt, távol áll tőlem, de az is távol áll tőlem, hogy mások életébe ennyire beleszóljak. Én is megjegyzést teszek, ha ez elér egy bizonyos határt, amikor már árt a környezetének, magának és nem tud dolgozni sem. És az, hogy kiskorúak is ezt csinálják, abban nagy felelőssége van a szülőnek és annak, hogy mit lát a társaságban, osztályban ahová jár, ott kik, milyen divatot diktálnak, és sajnos a média is rossz befolyással van rájuk, olyan műsorok, mint pl. éjjel-nappal Budapest (nem tudom, ez megy-e még, remélem nem), való világ és társaik, de a legtöbb mai videóklip, bizonyos filmek, sok oldal és rengeteg minden sugallja ezt.
2018. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
92%

Szia!


Én még nem hallottam róla... 😞

2018. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Már 20 éve is elfogadott dolog volt az ivás,drogozás,szerencsére.37n
2018. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem egy családanya ne igyon hányásig és ne drogozzon.. Vagy akkor ne pattogjon ha a 14 éves követi.. 37 évesen te is drogozol ha ennek örülsz h elfogadott. Látom vannak gondok. Nem is kellett volna kérdezni itt, elég köbe nézni a magyar mintacsaládokban.. :(
2018. nov. 10. 18:30
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Én is a tiedhez hasonló véleményt írtam, jól le lettem pontozva. Biztos itt is le leszek.
2018. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen körökben forogsz, hogy azt látod, hogy ez elfogadott, és főleg hogy általános. Az én szűkebb és tágabb ismeretségi körömre ez egyáltalán nem jellemző. Nem azt mondom, hogy mindenki antialkoholista, de nem isznak csak az ivás kedvéért, és ha isznak is alkalmanként, tudnak mértéket tartani.
2018. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem észre, hogy "menő" és "elfogadott", pláne "etalon" lenne. Honnét veszed?
2018. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Tessék megtanulni szöveget értelmezni.

Konkétan a piálást senki nem tartotta jó dolognak, azt viszont igen, hogy az anya merészel havonta egyszer nem csak anyaként is funkcionálni. A havi egy childfree este teljesen jogos igény, és a többség ezért osztotta a kérdezőt, hogy kívülállóként ebbe nem kellene beleszólnia.

Piázni nem menő. Egy szinten túl semmikepp sem. De ennek semmi köze ahhoz, hogy az illető, aki iszik egy anya.

2018. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!