Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hagynátok befolyásolni...

Ti hagynátok befolyásolni magatokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha egyedülálló édesanya vagy és gyerekkel költöznél az ország másik felébe mert a párod ott el és ott a munkája amit szeret és jól fizet neked pedig lehet hogy kilátástalan lesz a helyzet. Tervezitek az összeköltözést és te mennél inkább gyerekkel. De a gyerek (7eves) nem akarna menni mert az apja az ukokatestverek és a nagyszülők hiányoznának neki és az apuka nem díjazná hogy messzebbre költözz a gyerekkel. Maradnál a jelenlegi helyzetben vagy nem hagynád magad befolyásolni és lépnél az új élet felé?


N


2018. okt. 30. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az ország másik fele még nem akkora táv. Határ/vám nincs, sem idegen nyelv ellenben van vonat és autópálya. Apuka simán megoldatja, ha szereti a kicsit.

A munkalehetőségekről tájékozódj, nézzetek akár a pároddal közösen helyeket. Természetesen én is csak a jobb életszínvonalért választanék egy ilyen nagyobb kiruccanást.

2018. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vinném el az ország másik végébe a 7 éves gyerekem egy pasi miatt.

Gondolom távkapcsolatban vagytok ami nem igazi kapcsolat, alig ismeritek egymást.

Ha mennék is, csak is úgy, hogy bebiztosítanám magam, hogy ha nem működik, vissza tudjak jönni.

De ez nagyon megviselné a gyereket.

Miért nem költözik a pasi?

Ha elmész 0 segítséged lesz...hová teszed a gyereket ha dolgoznod kell, ő beteg vagy szünet van?

Nagyon alaposan átgondolnám a helyedben.

2018. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy itt is 0 segítségem van. Ha beteg és szünet van akkor táppénzen vagyok vele. Ott meg a párom lenne a segítség mivel otthonról dolgozik. A háznál van neki üzlethelyiség. Így mindig otthon van.
2018. okt. 31. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!