Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hagynátok befolyásolni...

Ti hagynátok befolyásolni magatokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha egyedülálló édesanya vagy és gyerekkel költöznél az ország másik felébe mert a párod ott el és ott a munkája amit szeret és jól fizet neked pedig lehet hogy kilátástalan lesz a helyzet. Tervezitek az összeköltözést és te mennél inkább gyerekkel. De a gyerek (7eves) nem akarna menni mert az apja az ukokatestverek és a nagyszülők hiányoznának neki és az apuka nem díjazná hogy messzebbre költözz a gyerekkel. Maradnál a jelenlegi helyzetben vagy nem hagynád magad befolyásolni és lépnél az új élet felé?


N


2018. okt. 30. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy apuka mit díjaz, az lényegtelen. Viszont neked hogy jobb? Milyen munkád van? Találnál legalább olyant ott?

Ha neked ott kilátástalan a helyzet és a gyerek sem akar menni, akkor én nem mennék, egyértelmű.

2018. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem költözik ő hozzád? De nyugi az sem fog megfelelni apusnak. Volt férj lealázott félre d ott mindenkivel,lelépett,de mikor én találtam vkit hu ne tudd meg milyen ocsmány k voltam,elvált nőként is az övé voltam a tulajdona akit eloakart huzni ha nem ért rá a meglévő. Ő persze leléphetett én malmozzak egyedül hátha jönne üríteni.. Beintettem neki.. Igaz mig a gyerek idősebb lenne miért nem jártok csak össze az is kielégülés..
2018. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Szia . Nagyon nehéz helyzetben vagy most , de alaposan gondold át !!!

Neked lesz - e ott munkád vagy mit tervezel ott csinálni ? Milyen iskolák vannak ott ? Milyen a megélhetési lehetőséged , mivel saját gyereked van akiért felelős vagy !! Biztosítani tudod - e a gyereknek és az apjának a rendszeres találkozást ? Mióta ismered az új parodat ? Vissza tudsz -e jönni , ha szakítász a paroddal ? A gyerekednek milyen a kapcsolata a paroddal ?

Ha egyedül lennel akkor sokkal könnyebb lenne , de így hogy ott egy 7 éves gyerek nehéz nagyon sok mindent meg kell gondolni .

2018. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy éve ismerjük egymást és nagyon jól kijön a párom meg a gyerekem egymással. Többször találkozunk és látjuk a páromat mint a gyerekem apját! Még senkinek bem szóltam róla hogy kötöznénk. Ő is tudna költözni de én menekülnék innen. Ott is lenne még jobban fizető állásom mint itt ahol most vagyok. Csak attol félek mit szólnak majd a gyerekem apai hozzátartozói.
2018. okt. 30. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Apuka még bíróságra viheti az ügyet.

Amúgy egy 7 éves véleményére nem adnék, ha jobb élet várna rám és a gyerekemre valahol messzebb.

100% a kapcsolat az új pasival? Nehogy aztán odaköltözz aztán fél év múlva kiderül, hogy nem bírjátok elviselni egymást.

Ugyanakkor a gyereket is gonoszság lenne elszakítani a többi rokontól, baráttól. Hosszú távra is kihathat.

2018. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eggyel kalkulálj... ha te költözöl, akkor a gyerek és az apja közötti kapcsolattartás költségeinek felét neked kell állni, ha az apa bíróságra megy ezt kérve - minden alkalommal.
2018. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem kellene fizetni mert most is többszáz km-re van tőlünk egy szomszédos országban és elég jól keres. Nem kérte egyszer sem hogy fizessek utikoltseget. Mellesleg van jogsim ugyhogy eltudnam vinni a gyereket autóval az adott faluba ahol a nagyszülők laknak.
2018. okt. 30. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Magyarszágon a férfi leléphet otthagyhatja a gyerekét simán,de a nő kb halljon meg onnantol nőként h eldobták. A férfi csalhat verhet a nő max addig nyithatja ki a száját mig ezeket megköszöni.
2018. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
miért érdekel apuka és a rokonsága véleménye? elváltatok, de ha együtt lennétek, akkor se lenne beleszólása a rokonságnak (neki meg így főleg nem, hogy ő meg más országban van)
2018. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kilátástalan helyzetbe nem mennék, ha égig érne a szerelem, akkor se.
2018. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!