Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a nők, hogy...

Miért várják el a nők, hogy egy harmincas férfinak legyen háza, lakása?

Figyelt kérdés

Ezt a megállapításomat az internetes társkeresés tapasztalatai alapján szűrtem le.

(tisztelet a kivételnek!)

Válás után, anyagi megfontolásból költöztem a szülőkhöz és ez egy átmeneti állapot. Én még attól ember vagyok, hogy most ép ilyenek a körülményeim és mert ezt a megoldást választottam az albérlet helyett.

Szóval nem értem, mi ez a nagy elvárás egyes hölgyek részéről, anélkül, hogy ismernék az előzményeket.

(ne a házért, lakásért keressen társat)


2010. jún. 24. 20:06
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem és utánam írónak. Ha nekem van munkám, autóm, keresetem, ami megfelelő, akkor nem akarok egy olyannal lenni, akinek nincs, ugyanúgy, ahogyan te sem szívesen tartanál el senkit.
2010. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
90%
Hát én 32 évesen váltam ( 10 éve ) de ebben a korosztályban a nö is, söt szerintem a férfi is arra vágyik azon felül h. uj és jo társra találjon, hogy ne keljen még 1x ujbol elölröl kezdeni mindent, ez nem azt jelenti h. a pénzre hajt, de 30 évesen gondolom válás után, te sem egy 20 éves lányra vágysz akinek semmije nincs. Ez természetes, hogy anyagi vesztés ( mint minden válásnál van ) azt nem negativba szeretnéd tudni ( amellett hogy egy norm, rendes nöre vágysz) ez vissza is értendö, hiszen a nök is válnak !!!!
2010. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
77%
igen, 30 éves korra elvárható az önfenntartás szerintem is és ennek amolyan jelzője az egyedül lakás. te vagy a gépezetben ragadt porszem, már bocs a kifejezésért, hiszen átmenetileg laksz a szüleidnél, de amint ezt meghallják már a magyarázat senkit sem érdekel sajnos. ha egy nő meghallja, hogy 30 vagy és a szüleiddel élsz akkor bizony nem a legjobb kép ugrik be neki. próbálj úgy ismerkedni, hogy ezt az infót nem mondod el, csak ha már valami alakul és persze igyekezz talpra állni. biztos találsz olyan nőt, aki megértő lesz.
2010. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
45%

nem jogos elvárás. amikor a férjemet megismertem,otthon lakott,100-et keresett,elvolt mint a befőtt. esze ágában sem volt elvenni az évek óta mellette élő 7évvel idősebb barátnőjét. nekem sem volt semmim. aztán összejöttünk és egymást segítve-buzdítva elértünk mindent ami fontos. 4 év alatt 2 gyerek,szép lakás, neki folyamatos előmenetel a munkahelyen.


akinek az általad említett elvárásai vannak,az vessen magára. egy férfinek nem ezek az ismérvei. ez nagyon felszínes elvárás. az exem full tele van épp újzélandon sütteti a hasát, tengerparti házban,bejárta már a világot 33éves korára, de emberileg egy nulla.


mi hitelből vettünk mindent,balcsin nyaralunk,de határtalanul boldogok vagyunk.


mert lehet h pl tartalékol-mint a férjem is-de nem akar elköltözni otthonról. és akkor mi van? semmi.


szóval: hidd el vannak normális lányok is. sok sikert a keresgéléshez!!!

2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
96%
30évesen családot akarnak alapítani,nem pedig otthon anyuéknál b@szni a rezet
2010. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
86%

én 30 évessel össze se jönnék.szeretem ha egy férfi biztonságban él,nem egyik napról a másikra.nem tartottak el soha,és nem is kértem soha semmit.csak jó tudni h nem egyik napról a másikra él.

28/L

2010. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Én soha nem néztem van e autója, lakása az illetőnek. Nekem sincs még "komolyabb egzisztenciám", nem várom el a páromtól sem.

25/N

2010. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Bocsánat hölgyeim, én nem várom el, hogy eltartsanak. Van munkám, meg még egyéb anyagi javak és mint írtam, nem várom el egy nőtől sem, hogy a szüleimmel éljen, én sem abban gondolkodom.

Viszont, rengeteg nőt ismerek akik elváltak, nevelik egyedül a gyereküket és hol laknak? Hát a szüleiknél.

Persze, a férfi adjon biztonságot, teremtsen otthont…stb, ezt én mind megértem a hölgyek részéről, de egy ismerkedés során miért ezek az első szempontok?

2010. jún. 24. 20:36
 19/48 anonim válasza:
En a 20:24essel teljes mertekben egyetertek!
2010. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
54%

Miert ez a legfontosabb? Mert ahogy mar irtam, epp ez arul el az ember szemelyisegerol rengeteget...hogy mennyire sportolt eddigi eleteben, mennyire volt dolgos, szorgalmas, lelemenyes. Azert az mas, ha egy no hazamegy a szuleivel a gyerekekkel, mert gyerekekkel az alberlet tenyleg mas arrol nem beszelve, hogyha tobb gyerek is van, a no valszeg tobb evig GYES-en/GYED-en volt, nincs hatalmas fizetese, de egy ferfinek ott volt a lehetoseg, hogy dolgozzon, o feljebb tudott kerulni a rangletran, mert nem volt otthon a gyerekekkel evekig. Amugy nem hiszem, hogy 30-as tobbgyerekes, szulovel elo nok utan kapkodnanak. Nekik kb. ugyanakkora problema ez, mint neked.


Miert nem oldod meg inkabb ezt a helyzetet es utana keresel tarsat? Szerintem sokkal egyszerubb lenne talalnod, mindenkinek jobb lenne, nem szenvednel ezen ennyit.


Es meg mindig all a kerdesem.


Ha adott ket no, akiknek kb. ugyanolyan a szemelyisege, mindketto egyforman rokonszenves, te nem a szebbet/jobb anyagi helyzetut valasztanad? Mert kizart, hogy nem venned ezt figyelembe abszolut.

2010. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!