Joggal fakadtam ki?

Figyelt kérdés
Van 2 ovis kisfiam, akik ha itthon vannak, egész nap tépik egymást, a végén mar kiabálnom kell velük. Ilyenkor rámförmed a párom, hogy miért bántom a gyerekeket. Életemben sose bántottam, nem is bántanám egyiket se fizikálisan, de néha fel kell emeljem a hangomat. A párom ezek mellett nem segít a házimunkában, végignézi ahogy a 2 gyerek rendetlenséget csinál, erre én vagyok az idegbeteg és a rossz. Most vagyok 36 hetes terhes a kislányunkkal és már félek, hogy mi lesz ha megszületik. Valóban én vagyok a hibás amiért, nem bírok mindent egyszerre?
2018. okt. 23. 18:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
CSOKra kell a harmadik? xDD országunk jövőképe
2018. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%
Egyből milyen össznépi harag zúdult a férfira. Kedves szűk látókörű nőtársaim, az meg sem fordult a fejetekben, hogy az apuka mondjuk folyamatosan robotol, hogy eltartsa azt a nőt, akinek a méhéből futószalagon érkeznek sorban a gyerekek?... Hogy talán lehet annyira elcsigázott, hogy otthon már egy kanalat sem képes elmosogatni? Neeeeem, egy férfi nem lehet fáradt, az csak a nők privilégiuma. (Gyerünk, szavazzatok le!)
2018. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szóval sem mondtam, hogy a férfi nem lehet fáradt. Csak azt nem értem, mi a lófacert kell futószalagon érkezni a gyerekeknek. Ebben pedig mind a ketten hibásak, hiszen együtt csinálták őket. Az, hogy a két gyerek egész nap öli egymást, a szülők hibája. Ha kettőt nem bírnak nevelni, kezelni, felesleges harmadikat is szülni.
2018. okt. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
58%

'eltartsa azt a nőt, akinek a méhéből futószalagon érkeznek sorban a gyerekek?'

Arra nem gondoltál kedves szűk látókörű nőtársam, h anyuka nem egyedül esett teherbe háromszor? Biosz órán ott tetszett lenni?

Itt egyik 'szülő' se ér semmit, csak szegény gyerekeket sajnálom...

2018. okt. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!