Joggal fakadtam ki?

Figyelt kérdés
Van 2 ovis kisfiam, akik ha itthon vannak, egész nap tépik egymást, a végén mar kiabálnom kell velük. Ilyenkor rámförmed a párom, hogy miért bántom a gyerekeket. Életemben sose bántottam, nem is bántanám egyiket se fizikálisan, de néha fel kell emeljem a hangomat. A párom ezek mellett nem segít a házimunkában, végignézi ahogy a 2 gyerek rendetlenséget csinál, erre én vagyok az idegbeteg és a rossz. Most vagyok 36 hetes terhes a kislányunkkal és már félek, hogy mi lesz ha megszületik. Valóban én vagyok a hibás amiért, nem bírok mindent egyszerre?
2018. okt. 23. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert nem bírsz mindent egyszerre, azért nem vagy hibás! De azért mert ilyen fa.szkalap férjed van, azért már hibás vagy.

Azért, mert még lesz 1 harmadik is, akivel majd lehet üvöltözni, azért szintén hibás vagy!

2018. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem te vag a hibás, de fix, hogy nem vagy normális.

Ilyen embernek minek még egy gyerek?

Miért ide írogatsz, mikor te is tudod, hogy nem te vagy a hibás, ahelyett, hogy beszélgetnél egyet a pároddal?

2018. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

csak egyszer kellene hogy a párodnak kelljen osszepakolni a gyerekek után, meg rendet tartani... azt hiszem utána már nem te lennél a rossz. beszállhatna igazán a gyereknevelésbe, rájuk is szólhatna, segíthetne, ha már a lányát várod épp.

nem biztos hogy be mertem volna vállalni így egy 3. gyereket.


egyébként jogosan akadtál ki. viszont ha a gyerekek tojnak a fejedre, nem hiszem hogy elég következetesen, "szigorúan" bántál velük. ezen próbálj változtatni, hogy könnyebb legyen a későbbiekben. vagy legalább a hangod megemelése segít?

2018. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Elkapattad nagyon a férjedet. Legközelebb okosabb legyél.


A gyerekek meg nem bírnak magukkal, főleg ha kicsik. Legközelebb amikor látod, hogy kezdődik az állatkert, akkor a kedves urad kezébe nyomod a gyerekeket, és kitessékeled őkegyelmét a kisemberekkel, hogy menjen velük sétálni és egyebek. Foglalja le őket. Ha neki áll hápogni akkor simán mond meg neki, hogy az ő gyerekei is, és neked szükséged van csendre, nyugalomra, békességre. Főleg így a vége felé. Ha nem állsz a sarkadra, akkor egy őrület lesz az otthonodba ha megszületik a kicsi.

2018. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
32%
Menekűlj míg nem késő.
2018. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Leírásod alapján nincs apjuk a gyerekeknek. Jelen van DE MINEK?
2018. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen joggal fakadtal ki. (En jartam hasonlo cipoben. Orulj, hogy nem lesz koraszulott a kicsi lanyod.)

Nincs veled semmi baj. Aferjeddel inkabb, de azon csak o tud valtoztatni.

Amit tehetsz nyugidtan este elmondod neki, hogy aggodsz, felsz es pontosan mitol. Ne mond sokmindent csakis a legfomtosabbakat, amikhez tenyleg ragaszkodsz peldaul este a furdes elottig legyenek a jatekok osszepakolva, ha a ket gyerek egymasnak esik o csinaljon veluk valamit a hazimunkaban adj neki egyertelmu feladatot olyat amit meg is csinal ha kered. Te meg nehany dolgot varialj at es ami nem olyan lenyeges azt engedd el.

Egy ismerosomnel peldaul a gyerekek csak a nappaliba es a sajat szobajukba vihetnek es tarthatnak jatekokat. De minden nap vegen ossze kell pakolniuk (feltenni a polcra meg nagy kosarba beledobalni persze ott nem kell elere pakolniuk:-)). Amig nincs osszepakolva nincs vacsora. Vacsora utan indulas furdeni stb. Kicsi korukban megtanultak

2018. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az elsőhöz, plusz hozzátenném, ha kettővel sem bírtok, minek a harmadik gyerek??
2018. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan fegyelmezd őket, mert olyan lesz mind a kettő, mint 4 kérdéssel alattad.
2018. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
De miért nem veszel fel egy bejárónőt? Megfőzhetne, elmosogathatnak, moshatna, takaríthatna. Ahol van pénz 3 gyerekre, ott egy bejárónőre is van. Vagy ha nincs, minek kellett három?
2018. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!