Joggal fakadtam ki?

Figyelt kérdés
Van 2 ovis kisfiam, akik ha itthon vannak, egész nap tépik egymást, a végén mar kiabálnom kell velük. Ilyenkor rámförmed a párom, hogy miért bántom a gyerekeket. Életemben sose bántottam, nem is bántanám egyiket se fizikálisan, de néha fel kell emeljem a hangomat. A párom ezek mellett nem segít a házimunkában, végignézi ahogy a 2 gyerek rendetlenséget csinál, erre én vagyok az idegbeteg és a rossz. Most vagyok 36 hetes terhes a kislányunkkal és már félek, hogy mi lesz ha megszületik. Valóban én vagyok a hibás amiért, nem bírok mindent egyszerre?
2018. okt. 23. 18:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem most kellene kifakadni!

Ha valaki nem bír a két gyerekkel, minek a harmadik?

Tipikus buta felfogás, haszontalan férjjel fűszerezve.

Magadnak kerested, ne panaszkodj.

2018. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

Szép lesz az a pár nap, amíg együtt lesznek nélküled otthon. :)

Beszélgessetek a férjeddel. Változnia kell.

2018. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

2 ovis kisfiú és egy pici baba... Hát na...

Gondolom CSOK meg hitel, meg stb...

2018. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%
Hitel? Ugyan... Szerintem jómódúak.
2018. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen férjnek 3. gyereket...hát tudod, inkább nem mondok semmit!
2018. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg a dokival, hogy valami indokkal fektessen be most. Te kipihened magad, apuka pedig megpróbálja, hogy milyen gyereket nevelni.
2018. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
Aha aztán ha apuka bántja a gyereket v magára hagyja a kérdező lesz a hibás mert elment pihenni.. Jo tanács.. Nem kell szülni ilyennek 3 at csokért se és meg kell tanitani neki mi a dolga.. Ez se ma kezdődőtt. A nők miért szolga lelküek? A legtöbb feleség ugyanugy egyedül álló anya,a férj dolga a semmittevés meg a d ás--
2018. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen családi "idillbe" tökéletes választás volt egy harmadik gyereket vállalni!
2018. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%
8. Hát a CSOK miatt, mi másért :D
2018. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Hogy a 2 gyerek egész nap tépi egymást, így viselkednek, az a ti hibátok. Neveletlenek, nem vagytok határozottak, fingotok sincs a gyereknevelésről. Csak vannak. De minek kell mégegy? Csak úgy jön, aztán majd lesz valahogy?
2018. okt. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!