Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mast is idegesit, ha a parja...

Mast is idegesit, ha a parja felhajtva hagyja a wc uloket?

Figyelt kérdés
Evek ota konyorgok, semmi eredmenye. Van esetleg valami hasznalhato tippetek, hogyan 'neveljem meg'? Tudom, hogy ez piti problemanak hangzik, de az oruletbe kerget vele!!!
2010. jún. 23. 23:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk egyszerűen mindig le van hajtva - a teteje is! Azért kapod az ülőkéhez szerelve a fedelét, hogy használd is. Milyen már, amikor bemész egy fürdőbe és mondjuk fogat mosol egy nyitott wc csésze mellett. Különben is, a csatornarendszerből a patkányok fel tudnak úszni/mászni a wc-n - pl. a bp-i csatornarendszerben is több százezren, millióan éldegélnek. Ha le van hajtva a fedél, előbb-utóbb visszafordul, mert "csapdában" van. Nyitott fedél mellett (mindegy, hogy az ülőke hogy áll) könnyedén kimászik és összetapiskolja az ülőkét, padlót, stb. és csak utána megy vissza. Persze nem szükségszerű, hogy feljöjjön a csatornából a patkány, de ez is egy lehetőség, azaz eggyel több ok arra, hogy használjuk rendeltetésszerűen a wc-ülőkéjét és fedelét.
2010. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
50%
Csak megkérdezem, ha a párod a fedelét is lehajtaná "alaphelyzetbe" téve a wc-t, akkor zavarna, hogy a fedelet fel kell hajtanod? Elvégre ugyanúgy le kell hajolnod, ugyanúgy meg kell tapiznod. Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel, hogy Te mit gondolsz erről.
2010. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ha a fedele is le lenne hajtva, akkor meg arra ülne rá a szerencsétlenje hajnalban, akkor meg arra rinyálna. Nem kicsit Tajgetosz-pozitív.
2010. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
51%

a wc teteje azért van hogy le legyen csukva ...


1x-2x szoltam neki, aztán egyik éjjel félálomban belehuppantam a wc-be ... kiorditottam magam, azóta le van hajtva :D

2010. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Igénytelen, ha egy wc fedele (nemcsak az ülőkéje!) nincs lehajtva. Igenis, itthon - és szerencsére a munkahelyemen mindenki ugyanígy gondolkozik, így ott is -, lehajtja maga után az ülőkét és a fedelet is.
2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
hála égnek lehajtja maga után...a kezdetektől... =D
2010. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavar, ha nem hajtja le akkor lehajtom en, ennyi. Ezutan nem fogok kezetmosni rohangalni, mert ennyitol nem kapok el semmit.. Ne hulyeskedjetek mar:D Tele van bacikkal, persze:D Meg a billentyuzet is es a konyhapult is es a kilincs is. Ja, es a testsulyunkbol kb 2kg-ot a belrendszerunkben talalhato bacilusok tesznek ki. Remelem most vagy hypot nyeltek vagy felvagtatok a hasatokat es kimostatok domestosszal. Hisztis p.csak.
2010. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ez úgy működik, hogy a vécédeszka tetejét is lehajtjuk. Mindketten. Aki megy vécére felhajtja magának azt a részét amelyiket akarja, majd újból visszacsukja. Megszoktuk így, soha nem felejtjük felhajtva.

2010. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
26%
És arra még nem gondoltál hogy lehajtod?
2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
46%

"12 éves voltam, amikor először az egyik barátnőmnél aludtam, és náluk pl. a wc deszka fedele is le volt hajtva. Miután pisiltem, szépen visszahajtottam. Úgy hagytam,"


No comment.....

2010. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!