Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mast is idegesit, ha a parja...

Mast is idegesit, ha a parja felhajtva hagyja a wc uloket?

Figyelt kérdés
Evek ota konyorgok, semmi eredmenye. Van esetleg valami hasznalhato tippetek, hogyan 'neveljem meg'? Tudom, hogy ez piti problemanak hangzik, de az oruletbe kerget vele!!!
2010. jún. 23. 23:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem csak a húgom pasija van férfi, aki feljár, de ő is mindig felhajtva felejti.

Engem ilyenkor nem az a fél másodperc akaszt ki, amíg visszahajtom, hanem az, hogy ennyivel sem tisztel meg.


12 éves voltam, amikor először az egyik barátnőmnél aludtam, és náluk pl. a wc deszka fedele is le volt hajtva. Miután pisiltem, szépen visszahajtottam. Úgy hagytam, ahogy találtam. A zuhanyrózsát sem a tartójába raktam, hanem ahogy találtam, a csapra tekerve.


Írd a wc deszka aljára, hogy "Hajtsd vissza!"

2010. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%

Ez a válasz 48%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:40


neki üzenem:


ezt te sem gondoltad komolyan, ugye... A wc alaphelyzete a lehajtott állapot. Miért? Mert úgy higiénikus. de nem ám úgy lehajtott, hogy csak az ülőke, hanem a háttámla is!


másik oldalról is megközelíthetnénk a dolgot, a Feng Shui szerint a felhajtott wc ülőke sá forrás de ez már másik témakör :D


mellesleg nálunk is gyakori az ilyen. Sőt, néha a fiúk el is felejtik lehúzni maguk után - nem az a kiakasztó, hogy nem tudom egy mozdulattal lehúzni, hanem hogy ha én képes vagyok megtenni ezt az egy mozdulatot magam után, más miért nem?!

2010. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
65%
Én lány vagyok,de engem nem idegesít! Ugyan ugy a fiúkat is idegesíthetné ,hogy mi miért hajtjuk le mindig. Nem?
2010. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%
Ó banyek...Te tisztaságmániás vagy, vagy mi a bajod?? A saját wctekről csak akkor szedhetsz össze fertőzést, ha mindig szépen végignyalogatod. Tudod Te mennyi bacival találkozik a szervezeted nap mint nap? Tudod, hogy mennyi van alapból a bőrödön? Elképzelhetetlenül sok!!! És mégsem betegedsz meg, hiszen a szervezeted képes ezeknek a kórokozóknak az eliminálására. Ennyi eróvel minden érintés után fertőtlenítsd le a kezedet, mert mindenhol, ismétlem mindenhol rengeteg baktérium található! Rossz látni az ilyen buta embereket, mint Te. A másik pedig: Neked pontosan ugyanannyiba telik lehajtani, mint a párpdnak föl. Ez nekem egálnak tűnik. Az, hogy Te idióta vagy és wc előtt is kezet mosol, ezen nem változtat. Van még egy variáció: talán Te is felhajthatnád neki! Ekkor és csak ekkor lenne egy icipici alapja a felháborodásodnak. Egyébként szimpla hiszti.
2010. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
61%

Fertőzést? basszus :) hány éves vagy kérdező?

Ne haragudj de mielőtt megfogod a farkát az előtt lemosod neki hipóval ,meg a kezeteket is? és ő? ő is megfogja az ülőkét és utána a farkát. Ő is panaszkodhatna hogy elkap valamit? és nekik nem kell wc papír.

Meg figyelj ha normális háziasszony vagy akkor nem idegesít. Én minden nap hipós vízel mosok fel ,de előtte a fürdőbe letörlök mindent. Ez napi 10 perc az életedből.

Mellesleg hallottál róla hogy a billentyűzeten több baktérium van mint a wc ülőkén? :) nah az tuti hogy igaz :) ugyhogy hess kezet mosni.

22L

2010. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem pl. azért idegesítő, mert ugyanazzal a mozdulattal, amivel a fickó felhajtja, utána le is engedhetné. Ehelyett a lánynak kell először lehajtania, majd kezet mosva visszamenni a wc-re, hogy utána ismét kezet moshasson.

Egyszerű figyelmesség volna egy kultúrembertől (?).

A takarítás mestereitől kérdezem: ti minden wc használat után előveszitek a Domestost, hogy ennyire csili-vili a kotyótok?

2010. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
68%
Am azt mondják, hogy a konyhapulton több a baktérium mint a wcn. Ez off volt, sry a kérdezőtől.
2010. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
62%
Nem. De nálam szét lehet nézni ,hogy 2 kutya mellett is sokkal nagyobb rend van és tisztaság ,mint másnál.
2010. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
66%
Hajtsd le.
2010. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
80%
nálunk a cseléd mindig lehajtja utánam
2010. jún. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!