Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mast is idegesit, ha a parja...

Mast is idegesit, ha a parja felhajtva hagyja a wc uloket?

Figyelt kérdés
Evek ota konyorgok, semmi eredmenye. Van esetleg valami hasznalhato tippetek, hogyan 'neveljem meg'? Tudom, hogy ez piti problemanak hangzik, de az oruletbe kerget vele!!!
2010. jún. 23. 23:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%

Azon már gondolkodtál, hogy te tökéletes vagy-e? Lehet, hogy őt más zavarja, csak nem szól.

Engem az zavar, ha valaki nem használja ki teljesen a fogkrémet.

2010. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%

Hát, engem is. Legszívesebben leragasztanám az ülőkét. Bár akkor még rosszabb, ha mellé céloz:( Úgy látom ebben a témában csak mi, lányok járhatunk rosszul.:(

Pottyantós vécét nekik!

2010. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, az még jobbik eset,ha felhajtja, az enyém néha még azt is elfelejti:(((
2010. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
23:30...úgy érted kidobja a fogkrémet bejezetlenül? Mert ha nem, akkor te is végighasználhatnád.
2010. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
engem is idegesített de hála istennek az én párom hamar rászokott hogy lehajtsa de már az 5 és 8 éves fiaim is lecsukják maguk után,tippet nem tudok adni csak mindig mondani kell neki és talán majd rá jön ő is
2010. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Kb 2 másodpercbe telik hogy lehajtsam ha úgy felejtik sose nagyobb gondunk ne legyen! annyira felesleges ilyenen idegeskedni és kiakadni. Mindenkinek vannak dolgai pl én mindig égve hagyom a fürdőszoba villanyt de erre már csak annyit mond ha látja hogy tudom h itthon vagy. Ekkor vagy ő vagy én lekapcsoljuk aki közelebb van.
2010. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%
ejnye lányok, kapjatok már az agyatokhoz. Miért baj, ha nincs lehajtva az ülöke? Tán fáj az a pici mozdulat, amíg lehajtjátok? Miért nem tudjátok ti felhahjtva haygni, h ne nekünk kelljen, ha vizelni megyünk.... Miért lenne nektek vmi alanyi jog, hogy az ülöke mindig lehajtva legyen... gondolkozzatok már....
2010. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%
Hát... ha te belegondolsz, te hányszor hajtod fel neki, miután pisilsz, el fogsz gondolkodni ;)
2010. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%

Ez még a jobbik eset, hogy felhajtja.

Hallottam olyat (az egyik barátnőm mesélte) hogy neki az apja a kézmosóba végzi el a folyó ügyeit....Gondolhatod milyen büdös lehet a fürdőjük. Azért, mert neki úgy kényelmesebb. Brrrrr

2010. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
56%
Engem meg az idegesít már évek óta, hogy az asszony fojton lehajtva hagyja az ülőkét. Nekem meg mindíg fel kell hajtani. Már az örületbe kerget vele....
2010. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!