Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mast is idegesit, ha a parja...

Mast is idegesit, ha a parja felhajtva hagyja a wc uloket?

Figyelt kérdés
Evek ota konyorgok, semmi eredmenye. Van esetleg valami hasznalhato tippetek, hogyan 'neveljem meg'? Tudom, hogy ez piti problemanak hangzik, de az oruletbe kerget vele!!!
2010. jún. 23. 23:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%

forradalmi újítás!

az én uram ülve pisil!

régebben én is uzisnak tartottam, de el nem hiszitek milyen előnyei vannak!

sosincs büdös a wcben, nem kell órákat sikálni a falat, és ő sem hal bele, hogy ennyit megtesz értem.

aki meg ebben méri a férfiasságát, az xarjon sünt!

2010. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Az okok, amiert idegesit (vigyazat, intim tartalom):


1. ronda latvany

2. mikor lehajtom, hozza kell nyulnom a bacis ulokehez, utana moshatok kezet (mert ugyebar a kezem kell a wc-papir muvelethez), majd csak ezutan wc-zhetek

3. tobbszor elofordult, mikor ejszaka/reggel felalomban, sotetben mentem a mosdoba, hogy raultem a keramiara. Ez mindenfele fertozes forrasa, kulonosen terhesen nem orultem neki.


Hirtelen ennyi ellenervem van. Meg a tisztelet hianyat erzem abban, hogy evek ota konyorgok es megsem...

2010. jún. 23. 23:46
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

ez nálunk férfiaknál természetes,de ezt a nőknek nem úgy kell elképzelni,hogy ez olyan,hogy direkt...egyszerűen nem vesszük észre,elfelejtkezünk róla,nem direkt :D

17 F

2010. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig felhajtom a páromnak, ő meg lehajtja nekem, ebből tudom, hogy figyelünk egymásra. Ez adok-kapok játék, miért kéne csak a pasiknak alkalmazkodni ebben?
2010. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
53%
kedves kérdező! ezek után te is felejts el neki vacsorát főzni, vagy kimosni az ingjét, vagy bármi olyat, ami neki fontos. hátha észhez tér.
2010. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
83%
En le szoktam hajtan miutan elvegzem a dolgom, de szerintem az sem nagy gond ha feljatva marad. Gondolj arra az hogy tetszene, ha le lenne hajtva, viszont lenne rajta egy kis plusz?
2010. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
73%

"1. ronda latvany "


- Akkor ne nézegesd folyton. Bár nem tudom, lehajtva mennyivel szebb.


"2. mikor lehajtom, hozza kell nyulnom a bacis ulokehez, utana moshatok kezet (mert ugyebar a kezem kell a wc-papir muvelethez), majd csak ezutan wc-zhetek"


- Egy tiszta lakásban az ülőke az egyik legtisztább dolog. Ha mégsem takarítsd többet. Ha ez sem elég, hasznld MINDKÉT KEZED (értsd: egyiket felhajtásra, másiakt törlésre). Egyébként ugyanezt a férfi is eljátsza, és neki nem gond.


"3. tobbszor elofordult, mikor ejszaka/reggel felalomban, sotetben mentem a mosdoba, hogy raultem a keramiara. Ez mindenfele fertozes forrasa, kulonosen terhesen nem orultem neki."


- Ő meg félálomban összvizelhetné a lehajtott ülőkét. Vagy ha telejsen lehajtaná, de esetleg a vécé fedelére ülnél rá.


Szerintem képtelenség úgy csinálni, hogy neked telejsen jó legyen.

2010. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen az baromira bacis. Bírom az ilyen tudományos anyukákat. :) Takarítani hogy szoktál? Védőöltözetben? Szerintem bele is halnál ha megfognád a saját wc-tek ülőkéjét. Ilyen kényes pcsákat...
2010. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
47%
Engem is baromira szokott zavarni ha valaki felhajtva hagyja. Szerencsére ritkán fordul elő, mert nincs párom, de akkor is... Szerintem undorító.
2010. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%
Én már megszoktam. Tesóm is párom is. De én is undinak tartom. Főleg ha menses van, mert ugye akkor mégis csak vigyázni kell a bacikkal, és megfogni, elmenni kezet mosni a fürdőbe aztán vissza, kicsit vicces. De ennél csak az a jobb, ha a háttámla le van priccelve. Blááá :D De ők már csak ilyenek. Én meg a Tvt felejtem el kikapcsolni mindig.
2010. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!