Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a volt páromnak, vagy...

Szóljak a volt páromnak, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

5 napja szakított velem a párom. Sms-ben tartjuk a kapcsolatot, de nem találkoztunk azóta. Ma délután voltam dokinál, azt mondta 3 hetes terhes vagyok. Nem tudom, hogy irjam-e meg neki sms-ben (bár ezt személyesen kellene), vagy várjak még pár napot? Nem akarom, hogy csak azért béküljön ki velem, mert tud a babáról. A babát meg fogom tartani. (Hacsak nem békülünk ki, és ő nem kéri hogy vetessem el).

25N


2010. jún. 23. 19:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem, mi jogon kritizálják a kérdezőt? Ritka normálisan áll a dolgokhoz, ha a pasiban az ész és a tisztesség szemernyi szikrája is megtalálható, 25 évesen már önként vállalja a gyereket. Persze nem feltétlenül a kérdezővel együtt, bár ahogy látom, nem reménytelen a dolog. :)

Sok kitartást és sok boldogságot kívánok a dologhoz! :)

2010. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
83%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Ne hari de olyan fura....2 1mástól független ember ugyanazt irja...Ha vissza megy akkor el veteheti a gyereket


Ráadásul én még életemben nem hallottam olyanról h 3 hetes terhes.Szal szerintem is kamu a dolog vagy itt valami fura van mert ez nagyon egybe esik...

2010. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Hallottál vagy nem, nekem a doki mondta. Ha a doki hazudik, akkor én is.


Láttam a kérdést, de ismétlem, nem ő a volt párom.

2010. jún. 24. 15:12
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Hello,én vagyok az a 26 éves férfi akinek a kérdését belinkelték. A történetünk elég hasonló. Nem is tudom mit irjak neked,hiszen a volt barátnőmnek sem tudom mit mondhatnék. Tudod mit érzek jelen pillanatban a az exem iránt? Gyűlölöm őt. Belekényszerít egy olyan dologba amit nem akarok,és mégis kell,kötelességem. Akárhogy döntök,egy sz@r alak leszek.

Ha visszamegyek hozzá azért hogy elvetessük azért.

Ha megszüli a gyereket és lemondok róla,azért.Mégis mit mondanék évek múlva a gyerekemnek ha megkérdezi hogy hol voltam?

Ha megszüli és mint apa a gyerek mellett állok,azért. Mi van ha nem tudnám szeretni a saját gyerekem mert állandóan az jutna eszembe hogy hogyan is lett? Mindig úgy gondoltam ha egyszer apa leszek,egy olyan nő szüli meg a gyerekünk akit szeretek.

A legbosszantóbb az,hogy ha kibékülnék vele,akkor elvetetné! Nem értem hogyan,miként,befolyásolja az életét az ha én nem békülök ki vele? Mire jó az ha egyedülálló anyaként kellene neki felnevelnie a gyerekünk? Miért csak akkor veteti el,ha kibékülünk? Miért?

Mert ha eleve úgy kezdte volna hogy: " figyelj terhes vagyok,akármi lesz velünk megtartom a babát" már másképp gondolkodnék én is. De így? van választásom,meg nem is...

2010. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
hello,kíváncsi vagyok h mi történt. Szóltál párodnak? ha igen mi volt? ha nem,mit szólt ahoz h apa lesz?
2010. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
hali! mi történt? Párod h reagált? megtartották a babát?
2010. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
helló,mi újság veled?
2011. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
45%

Te most kinek akarod a babát, kire gondolsz először ? Ha nem jöttök össze megtartod, ha igen, akkor nem biztos. Micsoda dolog ez. A gyerekre gondolsz e közben ?????

A baba az első tudod ! Attól, hgoy te eltudnád magad is tartani és a nehézségeket, attól még neki kell ám apa ! Ja persze lehet úgy gondolod majd lesz másik. Hát lehet.

Mit várnál tőle fizessen, ne fizessen, láthassa, ne láthassa ? mik a jogai a srácnak ? Állandóan idegben lesztek, láthatási gondok miatt, vagy ha nem fizet... Nekem ez kicsit magas így.

Légyszi a babára gondolj elsősorban, hogy civilizált módon legyen ellátva, legyen lehetősége szüleihez stb. Nehogy valami bosszúfélébe menjen át.

2011. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!