Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a volt páromnak, vagy...

Szóljak a volt páromnak, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

5 napja szakított velem a párom. Sms-ben tartjuk a kapcsolatot, de nem találkoztunk azóta. Ma délután voltam dokinál, azt mondta 3 hetes terhes vagyok. Nem tudom, hogy irjam-e meg neki sms-ben (bár ezt személyesen kellene), vagy várjak még pár napot? Nem akarom, hogy csak azért béküljön ki velem, mert tud a babáról. A babát meg fogom tartani. (Hacsak nem békülünk ki, és ő nem kéri hogy vetessem el).

25N


2010. jún. 23. 19:44
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Attól félek, ha most elmondom neki, csak a baba miatt akar velem lenni, nem azért mert szeret.


Nem akarom zsarolni. Ha végleg vége, akkor megtartom, hisz akkor szerintem nincs sok köze hozzá, hogy mit teszek vele. Ha kibékülünk, akkor együtt döntjük el, mi lesz a pici sorsa. Ez így fer, nem?


tegnap 19:51!

Nem kényszerítem bele, az előbb leírtam a véleményem ezzel kapcsolatban.


Doki azt mondta, hogy 3 hetes terhes vagyok. Ő a doki, nem én. Nem álltam le vitatkozni vele, hogy nem téved-e.


Attól, hogy egyedülálló anya leszek, meg tudok adni a gyereknek mindent. :)


Azt mondta az ex, hogy össze van zavarodva, nem tudja mit érez irántam, legyen vége inkább. Ha néhány napot külön töltünk, talán ráébred hogy szeret-e még vagy sem.

Előtte való nap vacsorázni vitt, azért nem értem, miért szakított másnap.


"Szerintem felejtsd el a fiút és ne akard kicsikarni belőle a békülést ilyen aljas módon mert az később megbosszulja magát!!"

Épp ezt szeretném elkerülni. Amíg nem vagyok tisztában a szándékaival, nem fogom elmondani neki.

2010. jún. 24. 09:05
 22/48 A kérdező kommentje:

"zarolás szagu a dolog. Csak akkor veteted el,ha kibékültök és azt kéri. És ha azt kéri h vetesd el,de nem békül ki veled? Nem csak a saját életeddel szórakozol,kislány!"


Ha nem békülünk ki, miért kellene a "kérésével" foglalkoznom?

2010. jún. 24. 09:08
 23/48 A kérdező kommentje:

Írtam neki sms-t, hogy ma vagy holnap találkozzunk valahol, ha ráér. Most csak várok.



Egyébként ahogy írtátok, lehetséges hogy a 3 hetes "baba" nem marad meg. Én vizsgálat miatt mentem a dokihoz, és megemlítettem neki hogy késik a menzeszem. Megvizsgált, ő mondta hogy terhes vagyok, és 3 hetes.

Nem magánorvos hanem aki a kórházban volt.

2010. jún. 24. 09:11
 24/48 anonim ***** válasza:
92%
azért,basszus mert te ott leszel egyedülálló anyaként,őt meg belekényszeríted abba h apa legyen! Mert attól h nem lesztek együtt attól még a gyerek ott van! És akkor a gyerekről még nem is beszéltem! Undorítóan viselkedsz...
2010. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom zsarolni. Ha végleg vége, akkor megtartom, hisz akkor szerintem nincs sok köze hozzá, hogy mit teszek vele."


Köze van hozzá,mert az ő gyereke is. Ketten hoztátok össze. Elcseszed a te élted,az övét,és még a gyerekeddel is kiszursz. Gratula!

2010. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Nem egyedül estem teherbe, ő is kellett hozzá.

Meg van a joga, hogy lemondjon a gyerekről. Nem? Megteheti, nem fogom rá kényszeríteni.

2010. jún. 24. 12:51
 27/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha ő nem akarja a gyereket akkor vetesd el! De ha mégis megtartod akkor szerintem nincs jogod követelni tőle a gyerektartást! Most a szegény srácot sajnálom és nem téged!
2010. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban követelni a gyerektartást. És nem kértem hogy sajnálj! (Inkább én sajnállak téged, mert ilyen bunkó stílusban tudsz csak beszélni. A szüleid hibája, hogy nem tanítottak meg normálisan viselkedni és beszélni!)
2010. jún. 24. 13:12
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Most ez vagy kamu:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Vagy egy irtó nagy k*rva vagy, akinek a gyereke élete semmit sem számít, csak hogy tovább d*gja hülye pasija, aki egyébként nem is szereti őt.

2010. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
94%

Önzetlennek akarsz tünni, de nagyon önző vagy!

Neked most csak az számít, hogy milyen köztetek a viszony az exeddel. Szeret-e vagy sem? Végig olvasva az álokoskodásaidat és álszenteskedéseidet kezdem érteni, h. miért nem akar téged. A gyerek nálad hol áll? Mert egy anyának első a gyereke. Ha a Te méhedben megfogant volna az a picike lény, akkor nem tudnál így gondolkozni, ilyen önzőn. Nem aggódom, mert tuti nem fogsz gyermeket szülni, nincs áldás az ilyen kapcsolaton, nincs áldás az ilyen anyaságon, oda hozzád nem akarhat megszületni csak egy karmájában elátkozott vagy a TANÍTÁSODRA kirendelt lélek akinek azért ez nagy bűntetés lenne.Sztem tuti nem vagy terhes!Éretlen, makacs és egoista vagy.

2010. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!