Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a volt páromnak, vagy...

Szóljak a volt páromnak, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

5 napja szakított velem a párom. Sms-ben tartjuk a kapcsolatot, de nem találkoztunk azóta. Ma délután voltam dokinál, azt mondta 3 hetes terhes vagyok. Nem tudom, hogy irjam-e meg neki sms-ben (bár ezt személyesen kellene), vagy várjak még pár napot? Nem akarom, hogy csak azért béküljön ki velem, mert tud a babáról. A babát meg fogom tartani. (Hacsak nem békülünk ki, és ő nem kéri hogy vetessem el).

25N


2010. jún. 23. 19:44
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

ma 13:22

Az én exem nem 26 éves. Nem tudom ki a másik kérdező, nem az exem, az biztos.

2010. jún. 24. 13:27
 32/48 A kérdező kommentje:

Nem tudom te mit és hol olvasol, de nem azt amit én írtam, az biztos.

Olvasd újra amiket írtam, utána szabad válaszolni.

Én meg szeretném tartani a gyereket. Ő nem akar apa lenni, az az ő dolga.

2010. jún. 24. 13:28
 33/48 anonim ***** válasza:
90%

Fogd fel, hogy a pasi nem szeret, és ne zsarold őt a gyerekkel...

te mit szólnál ha csak azért kellettél volna anyádnak, hogy visszaszerezze apád? gondolj már arra a szegény gyerekre! ne őt bűntesd azzal, hogy megszülöd, ha igazából nem is akarod...


-Ha igazán szeretnéd azt a kisbabát (apukával vagy anélkül IS), akkor szüld meg, neveld fel. Találhatsz másik pasit magadnak.

-De ha nem szeretnéd még azt a gyereket szívből, akkor ne tartsd meg. Tudom nagyon csúnya dolog ilyet mondani, de talán könnyebb, mint majd úgy felnevelkednie,hogy az anyjának csak arra kellett,hogy csőbe húzza az apját..

2010. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Fogd fel, hogy a pasi nem szeret, és ne zsarold őt a gyerekkel...

te mit szólnál ha csak azért kellettél volna anyádnak, hogy visszaszerezze apád? gondolj már arra a szegény gyerekre! ne őt bűntesd azzal, hogy megszülöd, ha igazából nem is akarod...


-Ha igazán szeretnéd azt a kisbabát (apukával vagy anélkül IS), akkor szüld meg, neveld fel. Találhatsz másik pasit magadnak.

-De ha nem szeretnéd még azt a gyereket szívből, akkor ne tartsd meg. Tudom nagyon csúnya dolog ilyet mondani, de talán könnyebb, mint majd úgy felnevelkednie,hogy az anyjának csak arra kellett,hogy csőbe húzza az apját..



1. Ki zsarol kit a gyerekkel? Még nem is tudja, hogy terhes vagyok..

2.Azt sem írtam, hogy az ex nem szeret, hiszen egy héttel ezelőtt még vacsorázni vitt és nagyon szeretett, másnap meg szakítottunk.

3. Légyszives ne írj hülyeségeket, mert az csak a te tudatlanságodról árulkodik.

2010. jún. 24. 13:42
 35/48 anonim ***** válasza:
30%

Ne vetesd el a gyereket, hiszen az a te véred, bármit mond az apja.

Ő úgyanolyan élőlény mint te vagy én csak kisebb és még csak 3 hetes. JOGA VAN AZ ÉLETHEZ, úgy mit naked vagy nekem!!!

Ne tedd mert akár soha többé nem lehet gyereked, a lelki fájdalmakról nem is beszélve azonfelül a saját gyermekedet ölöd meg. Az apja pedig egy xar alak, ha el akarja vetetettni, hagyd a fenébe, biztos találsz valakit, egy olyan giút aki megbecsül azért mert vállaltad a babát.

2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Te szórakozol, vagy a pasid is ide írogat??

2010. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő meg akarja-e tartani, vagy nem. Nem is tud még semmiről. Nem reagált az sms-emre.
2010. jún. 24. 13:50
 38/48 anonim ***** válasza:
30%

Az anyaság a világ egyik legcsodálatosabb dolga, az abortusz az egyik legszőrnyűbb.

Legyél boldog mert ANYA VAGY már most! Most csak ezzel törödj:)

2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

ma 13:50

Nem szórakozom, és ő biztosan nem az expasim. (Ő ugyanis dolgozik. És nincs is internet közelben)

2010. jún. 24. 13:54
 40/48 A kérdező kommentje:

ma 13:54

Köszönöm. Remélem meg is marad a baba. A szüleimnek már szóltam, azt mondták ők is szeretnék, ha megtartanám.

2010. jún. 24. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!