Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóljak a páromnak...

Szerintetek szóljak a páromnak vagy a bátyámnak? Nem hagy békén egy kb.50-60 éves férfi.18/L

Figyelt kérdés
Ölelget, puszilgat és nem tudom lerázni. Mondtam már neki szépen, hogy hagyjon békén, elküldtem melegebb éghajlatra, de nem használ. Többször csináltam azt, hogy "nem vettem észre", hogy ott van, de ő utánam jött. Az is nagyon idegesít, hogy mindig elmondja mennyire hiányoztam neki meg így szeret úgy szeret. Ha nem egyedül vagyok, akkor nem viselkedik így.
2010. dec. 28. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már régen szóltam volna..mit képzel a tag???
2010. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen szólj
2010. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán ráuszitanám, nem hagynám, hogy molesztáljanak.
2010. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 4k05 válasza:
69%
Egyértelmű hogy szólj nekik! Rugják csak szét a seggét, az ilyen rohadt pedofil megérdemli!
2010. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol ragadt rád ez a fazon? Utcán? Vagy valami régi ismerős, aki így megbolondult? Ez zaklatás.. Ha már szóltál neki, hogy hagyjon békén, akkor kénytelen leszel segítséget kérni párodtól, bátyádtól. Tuti hogy egyik sem nézné jó szemmel a dolgot.. Ha gondolod, előtte közölheted a taggal, hogy ha még egyszer a szemed elé kerül, a pároddal lesz kénytelen randevúzni, hátha elég lesz a fenyegetés is neki.
2010. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez még kérdés?? És milyen viszonyban vagytok, hogy minden nap, vagy gyakran találkoztok? Rokon, ismerős, főnök, munkatárs..?

Amúgy mégegyszer hangsúlyozom: okvetlen szólj a párodnak, vagy akárkinek, mit képzel az ürge?????

2010. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak, és a bátyádnak is szólj, hívnak 1-2 havert és elintézik.. ráijesztenek.

Vegyél gázsprayt és fújd le ha megint előkerül.

2010. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
szólj mindenképp
2010. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De írj, hogy ki ez a pasas, hogy ilyen gyakran találkozol vele. Írd meg, hogy nagyobb elképzelésünk legyen a szituról!!!
2010. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Két utcányira lakik tőlünk és sajnos elég gyakran találozunk, mert mindig a környéken sétál.
2010. dec. 28. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!