Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóljak a páromnak...

Szerintetek szóljak a páromnak vagy a bátyámnak? Nem hagy békén egy kb.50-60 éves férfi.18/L

Figyelt kérdés
Ölelget, puszilgat és nem tudom lerázni. Mondtam már neki szépen, hogy hagyjon békén, elküldtem melegebb éghajlatra, de nem használ. Többször csináltam azt, hogy "nem vettem észre", hogy ott van, de ő utánam jött. Az is nagyon idegesít, hogy mindig elmondja mennyire hiányoztam neki meg így szeret úgy szeret. Ha nem egyedül vagyok, akkor nem viselkedik így.
2010. dec. 28. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok. A Nagypapám kb. 60 évesen halt meg. Ha valaki ilyen korú zaklatna, értesítenék embereket, akik megijesztenék, elmagyaráznák neki, hogy mi is a helyzet. De, hogy lefújjam gázsprével. Elképzelni sem merem, az jut eszembe, hogy biztos Ő is valakinek a nagypapája. Bár most egy beteg, undorító emberről van szó, aki megkeseríti a mindennap napjaidat, és rohadtul megérdemelné, hogy kapjon egyet kettőt, de bántani valahogy mégsem tudnám, a Nagypapa szitu miatt. :(
2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mond meg neki h ez már zaklatás, és lépni fogsz. de szerintem szólj a bátyádnak:)
2010. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tényleg legyen nálad gázspré.


Szegény kisöreg, biztos beléd szeretett. :D

2010. dec. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!