Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvigasztalnátok egy kicsit?

Megvigasztalnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma meghalt a nagymamám.Számítottunk rá,hiszen 101 éves volt.Nem,nem olvassátok rosszul,múlt héten töltötte be.2 gyereke van(anya és a nővére)4 unoka(2 unokatesóm,a testvérem,és én)3 dédunoka(ebből 2 gyerkőc az enyém).Hálásak vagyunk a sorsnak,hogy eddig élhetett,és mondhatni egészségesen,de azt gondoltuk,Ő már mindig itt lesz...annyira nehéz.A múlt héten még ünnepeltünk...
2010. jún. 23. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Sajnalom. De ne busulj, egy jo helyre kerult ;)
2010. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!Bőgve mosolygok!Igen,tudom,hogy nagyon szerencsések vagyunk,pláne,hogy otthon volt mindig is(anya nővére lakott Vele)ráadásul elaludt,nem is szenvedett(ami úgy gondolom manapság kiváltság).Igazából azt nehéz felfogni,hogy elment...holott tényleg sokkal jobb így Neki!Szép napot Nektek!
2010. jún. 23. 17:22
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Öszinte reszvetem!
2010. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. Vigasztaljon, hogy tényleg hosszú élete volt, láthatta a gyerekeit, unokáit felnőni. Sőt még dédunokái születését is megélte.

És most már jó helyen van.:)

2010. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Fogadd őszinte részvétem!!!! Szép kor t élt meg! Elhiszem, hogy nagyon nehéz:'( Nekem a mamám egy hónapja kórházban fekszik, nem egyszer volt már élet-halál közt, mert a szíve nagyon-nagyon gyenge. Holnap fogják amputálni az egiyk lábát, mert érszűkülete van. Azt mondták az orvosok, hogy ha nem műtik meg, azért hal meg, ha megműtik, akkor nagy az esélye annak, hogy nem fogja bírni a szíve.... Szóval most én is nagyon-nagyon félek! Ráadásul holnap után meg születésnapom van... Az a legrosszabb, hogy nem is tudtam Nála bent lenni, csak kétszer, mert nem vittek be hozzá, én viszont nemlátó vagyok.... Ne kössön belém senki, hogy hogyan írok/olvasok, képernyőolvasó program segítségével. Mihamarabbi megnyugvást kívánok a családodnak! Vivi, 19
2010. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dédimamám halt meg ugyanígy. Hálás vagyok a sorsnak hogy ennyi idejig velünk lehetett, ritka kincs a hosszú élet.

Emlékezz mindig a jóra, és gondolj arra mekora örömet adtál neki születéseddel, majd pedig a két gyermekeddel. Biztos vagyok benne hogy gyönyörű élete volt,és a tiéteket is megszépítette.

2010. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik nagymamámat sem ismertem,ezt hogy dolgozzam fel???
2010. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

probálj meg örűlni annak hogy legalább 101 évet megélt (AZ NEM KEVÉS IDÖ ) .probáld meg ugy felfogni a dolgot hogy a nagyid ezentul fentröl néz titeket ,de ha te szomoru leszel ö is az lesz mert nem tud segitséget nyujtani neked,persze gondolom nagyon nehéz . de hát ott vannak a gyerekeid is és nekik se segitesz azzal ha szomoru leszel (mert biztos msot ök is azok)mutass nekik példét probálj meg egy kicsit boldogabb lenni,segits nekik Te. csinálj olyaan dolgokat ami eltereli a figyelmedet és nem leszel töle szomoru.

sok kitartást

2010. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
NEKTEK IS NAGYON KÖSZÖNÖM!Vivi,Neked pedig nagyon nagy erőt,és hitet kívánok.Azt gondolom,ez sokkal kegyetlenebb,fájdalmasabb,mint az,hogy az én 101 éves Nagyim elaludt.Láttam,hogy az első válaszolót lepontozták(szörnyű,hogy egy ilyen kérdésnél is ezzel kell foglalkozni)Számomra minden válasz KÖSZÖNÖM-öt érdemel,ennek megfelelően értékeltem!
2010. jún. 23. 18:07
 20/22 A kérdező kommentje:
Látom,azóta több válasz is lepontozódott.A lepontozó nevében én kérek ELNÉZÉST,és KÖSZÖNÖM,hogy szántatok időt rám!
2010. jún. 23. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!