Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvigasztalnátok egy kicsit?

Megvigasztalnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma meghalt a nagymamám.Számítottunk rá,hiszen 101 éves volt.Nem,nem olvassátok rosszul,múlt héten töltötte be.2 gyereke van(anya és a nővére)4 unoka(2 unokatesóm,a testvérem,és én)3 dédunoka(ebből 2 gyerkőc az enyém).Hálásak vagyunk a sorsnak,hogy eddig élhetett,és mondhatni egészségesen,de azt gondoltuk,Ő már mindig itt lesz...annyira nehéz.A múlt héten még ünnepeltünk...
2010. jún. 23. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom :( Próbáld úgy felfogni, hogy mostantól van egy őrangyalotok :) és nagyon szép kort élt meg :) Kitartást! Idővel enyhül a fájdalom, tapasztalat..
2010. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Őszintén együttérzek!:(

Nagyon szép kort élt meg!

Nekem múlt évben halt meg 3 nagyszülőm is-sajnos ők még nem is voltak olyan idősek(70,74,85).

Kitartást, sok szeretetet kívánok!

2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Részvétem

legalább szép életkort megélt

2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
részvétem...:(
2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Huu...reszvetem,nagyon sajnalom a nagymamadat,az enyem is szegeny betegeskedik.Hidd el hogy sokkal jobb helyen van most es nagyon boldog.És nyugi mert o is erzi hogy mennyire szereti a csalad.
2010. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Öszinte részvétem! már biztos jobb neki... Nagyon szép élete lehetett! Ennyi unoka, dédunoka között.!
2010. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 szimpla ***** válasza:
89%
Nagyszerű nő lehetett, hiszen ahogy látom, nagyon szeretted. Én egyik nagymamám ismertem csak az összes nagyszülőm közül, de sajnos ő is meghalt, még 6 éves korom körül. Nem ismertem annyira?de azért még mindig fáj,ha visszagondolok rá. Őszinte részvétem, 101 év nem kis idő, de azért gondolom szép élete volt! :)
2010. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Először is őszinte részvétem.

Gondolj arra hogy mennyire gyönyörű kort megélt, ez aztán nem sokaknak adatik meg! Volt neki szép nagy családja, és szerettétek és ő is titeket, ennél többet, jobbat nem is kaphatott volna a Sorstól szóval gondolj arra hogy nem meghalt, hanem eltávozott egy olyan helyre ahol a boldog élet után a kiérdemelt pihenését tölti. Én így gondolok imádott nagynénémra aki velünk lakott és bár nem volt ennyi idős és nem voltak gyermekei sem unokái, de velünk élt szóval ő volt a nagymamánk, és most biztos fentről néz minket, a születendő dédunokáját aki még a hasamban van és beszélget a barátnőim nagyszüleivel :)

2010. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Részvétem.

Szép kort élt meg :). Gondolj arra, hogy már jó helyen van és ott már nem lehet semmi baja :)

2010. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Bárcsak az én mamikám is eddig élne!


Nyugodjon békében a mamid, nagyon sajnálom! :-(

2010. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!