Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kicsit megvigasztalnátok?...

Egy kicsit megvigasztalnátok? Annyira szeretném már?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már babát, de sajnos ahhoz, hogy normális GYED-et kapjak még várnunk. Leghamarabb jövő május környékén kezdhetünk el próbálkozni,hogy a 2011-es fizumat vegyék alapul. Annyira lassan telik az idő! Más is van így?

Ráadásul most a baráti körben két lány is babát vár. Esküvő után egyből. Mi már egy éve házasok vagyunk! Tudom,hogy ez nem olyan sok idő, de már attól is rettegek,hogy mi van ha több hónapig kell próbálkoznunk mire összejön!


2010. nov. 16. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Persze benne van a pakliban, hogy nem jön össze egyből, de nagyon felelősségteljesen gondolkodtok, hogy megvárjátok, míg a GYED magasabb lesz! Nagyszerű szülők lesztek és a baba jönni fog majd ha itt az ideje! Drukkolok, hogy hamar sikerüljön!
2010. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok hűhú semmiért. Először ez jutott eszembe. Persze ne úgy értsd, hogy a gyerek semmi, hanem én nem látok valós problémát.

Szerintem Te se görcsölj rá, mert akkor lehet tényleg sokáig nem jön majd össze, ha próbálkoztok.

Szerintem lazíts, ábrándozz a babádról (de ha babonás vagy ne vegyél előre semmit neki!!), ha áruházba vagy akkor nézegesd meg a babacuccokat. Ha még nincs, keresgélj nevet. Lehet sokmindent csinálni a várakozás alatt.

De foglalkozhatsz egészen mással is. Akármilyen hobbival, utazással, szeretteiddel. Vagy ha van olyan, amit meg akarsz tenni, de majd kisgyerek mellett nem lehet akkor tedd meg most.

Azzal meg ne törődj, hogy ki terhes és ki nem, ez egyáltalán nem számít!!!

Sok boldogságot!!

2010. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állj pozitívan a dologhoz! :D Nekem úgy volt, hogy a munkahelyemen meg kellett várjam, hogy véglegesítsék a szerződésemet. Én mondtam is, hogy amint a kezemben a papír, jön a baba és kész! Júliusban megkaptam, augusztusban első próbálkozás után terhes lettem! :D Szóval csak nyugi, most ugyan hosszú időnek tűnik, de olyan gyorsan repül az idő... Gondold át, hogy hogy szeretnéd a gyerekszobát berendezni, romantikázz a férjeddel, csinálj olyan dolgokat, amiket már gyerek mellett nehezebb (lakásfelújítás esetleg). Örülj, hogy "csak" az anyagiak miatt kell várnod, nem azért, mert beteg vagy!
2010. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!